Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14051
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ali moto2... prvi krug, Marini, Bezechi, DiGi... u kednom potezu!
  2. Biaggi je svojevremeno optužio Hondu da ga namerno sabotira da bi imali obrazloženje da ga otpuste i uzmu Pedrosu. Nikad više nije vozio u MotoGP! Lorenzo mu je pulen, nek se pripazi.
  3. Ne da nije imao boljeg izbora. Nije imao NIKAKVOG izbora.
  4. Nemaš pojma! Da se ugovor potpisuje na kraju sezone, Danilo bi tempirao formu za kraj sezone. Tiger Toni bi mogao knjigu da napiše na temu "Ugovori i tempiranje forme".
  5. Baš sam se zabavio gledajući spisak guma!
  6. Na čemu temeljiš to mišljenje?
  7. Viñales pade pokušavajući da pobedi, Rossi mudro odigrao za šampionat, 8 mesto, bodovi u džepu. Ko zna, zna!!
  8. Nije tačno.
  9. Senzacionalizam najniže vrste!
  10. Da smaniš bunjike pod hitno!
  11. Hahahaha
  12. Ima i ona kad je probao da ga izgura sa staze. Kaznili ga s nekim sekundama ako se dibro sećam.
  13. Uposao se u knigu budala još u 125 sa onim pokušajima ubistva Terola! edit: ili je to već bio moto3?!
  14. Toni Elias uzeo titulu u moto2 po reteriranju!
  15. Menjao Stoner-a kad se ovaj polomio. 6. bio. Prvi put na gp motoru.
  16. Direkt iz flat track?
  17. Ja sam poštovalac lika i dela JR-a! Ima 10ak pobeda na kršini of CBRa koju je vozio!! To je ko dve titule na Ducati-u 2000-tih!
  18. Robert nije bio AMA šampion?
  19. Posle 3 godine drkanja... I nije baš razbio, uzeo je Sykes-u titulu za pola boda. Spies ga je, u prvoj sezoni na Aprili-i, opeglao. Na Suzani je imao polovične uspege. Biaggi-evski, uzeo prvu trku u kojoj je učestvovao u WSBK.
  20. Jel ima neko sem Biaggi-a da je uzeo manju klasu i WSBK?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja