Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14056
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Prebacuju ga u bolnicu upravo.
  2. Odustao jer je pogrešna guma koju je sam odabrao iscurela.
  3. Ovo, ono, tu, tamo, 5 miliona Evra,
  4. Može rame i dva i tri puta da se operiše.. ali ne može bezbroj. I sve za jedno mesto u prvoj trci u sezoni... da je bilo pre 5 godina OK. Sad, potpuno sam frapiran celom ludorijom. U potpuno nnormalčnim uslovima, prvo da proba da pravi sekundu manje od drugog i onda ovo na kraju... Narajcao ga Miller par krivina ranije. Mislio sam da je odrastao... nije baš skroz.
  5. Još je u ambuanti. Ovi ispred ne deluju srećno.
  6. Ovako se karijere završavaju.
  7. Quarta... sad ili nikad!!!
  8. Nema Rinsa, Cru-a još dvojica da padnu i eto babe u top 5!!
  9. @dvlns Suzuki i Petronas Yamaha su jaja.
  10. Kako čudno sedi Ogura na motoru!!
  11. Samo na trenutak da se vrattim na stručnjaka (pravog, za razliku od svih nas ovde prisutnih) iz Michelin-a... Čovek je rekao da se Rossi ne (visi) naginje dovoljno usled čega je motor previše/predugo maksimalno oboroen što pregreva samu ivicu gume. Dosta o babi i uštipcima!!
  12. Izlaze moto3 na stazu lagano. Debilko sa motogp.com prenosi samo elektrocikle, hvala qrcu!!
  13. Jedan zbrdazdula kolaž i odmah dubinske analize... plaća vas Erceg da iznutra uništite omraženi forum?!
  14. Morao bi da menja poziciju u sedištu što bi uticalo na raspored težine, morala bi šasija da se prilagođava, to bi se onda prelilo na vešanje... sve zajedno na tačke kočenja, ulaska, islaska... Čekaj, što govorim u futuru i kondicionalu?! Pa to mu se stvarno dešava!!
  15. Eh da je to tako jednostavno... Nagne se malo više i rešen problem.
  16. FP3 se vozi ujutru, Rossi pati od pregrevanja zadnje gume i posledičnog gubitka prijanjanja.
  17. Padoše Tobe i Suzuki u 30 sec.
  18. Uslovi su inače nenormalni. Juče za vreme FP2 je temperatura staze bila bezmalo 60° C.
  19. Nova ima nekakav karbonski umetak... nisam se mnogo udubljivao, izgleda da je se nećemo nagledati.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja