Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Za sad Apargaro prvi iza Marqueza. Po relativno sporim vremenima rekao bih da su u simulacijama skoro svi trenutno.
  2. Aprili-a naoko uznapredovala,
  3. Opa... pade rekord staze! p.s. nije!:))
  4. Od malo ranije, danas.
  5. "On the expense of Andrea Iannone" ja bih rekao. Maknuće ga suspenzijom da naprave mesta za BT Sport pulena.
  6. Ne kapiram što su ga dovodili na jednu sezonu, nije ni seo na motor i već šut karta!?
  7. Alex Briggs i Uccio!
  8. Sad ćemo da vidimo šta Rossi može na Quartararovom motoru (gistro). Oće li i 3/4 fabričkog tima s njim? Kao iz Honde.
  9. Možda su morali kroz celu gimnastiku s Lorenzovom "penzijom" sa prođu - da bi se kurtalisali Dovi-a.
  10. to crank

    Formula 1

    Dovoljno puta sam se zajebao u zadnjih 15g. (3-4) te bih pre gledao heklanje miljea dva sata nego ovo kvazi trkanje.
  11. Pretpostavljam drugi Petronas.
  12. Ne mogu da verujem da su tolike budale da ne znaju da se sve sazna!?!
  13. Britancima nije dozvoljen ulaz u Evropsku uniju! Kako će Jarvis i Crutclaw, brinem se...
  14. Što, ko' Dovi mu je konkurencija?
  15. Slatke muke!!
  16. Planiraju da se Jererez vozi pred publikom!! Jerez se plantea acoger público en la carrera de MotoGP | MOTOSAN WWW.MOTOSAN.ES La alcaldesa de Jerez, Mamen Sánchez plantea estudiar la...
  17. Onaj ko ne mora da krije 2M.
  18. Pons nije nikakav bogataš. Seci dupe krpi uši da nakupi za trkanje (malverzacije se odigrale 2010-2014). Rossi je druga priča.
  19. Sito Pons okrivljen za utaju poreza, maksimalna kazna 24 godine ukoliko se dokaže krivica po svim tačkama. Radio isto što i Rossi, lažno se prijavio u Londonu i Monaku. Suma za koju ga jure oko 2M a kazna, pored zatvora, bi mogla da bude oko 10M.
  20. Ako ove van-Evropske uspeju da uđe u, sezona od 17 trka, do ne tako davno bi bilo normalno.
  21. ... pokaže im !
  22. Hvala qrcu!!!
  23. Pa to je tema već više od mesec dana. Dornin plan da spasi sezonu. Nadaju se još uvek nekim trkama u Aziji/Australiji
  24. Šta je s Brnom?!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja