Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14051
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ljudi, Marquez je 3km brži od Rossi-a koji se bori za 6. mesto a 10 km sporiji od Ducati-a koji je prvi konkurent...o kakvoj prednosti i uticaju max brzine na zanimljivost ili dosadnost vi pričate?!
  2. Većina max brzina sa tabela je napravljena u firungu.
  3. A može i da odustane od novog motora i da uzme titulu sa starim sa samo 20 bodova razlike.
  4. Moglo bi i mnogo gore od toga!
  5. Hmm...
  6. ^Odličan interview!!
  7. Hvala na opisu, preskačem link!
  8. Imaju li tim i u F1?
  9. Rea...
  10. Jeste.
  11. Samootključavajuće bi značilo samoaktivirajuće u ovom slučaju i prilično sam uveren da nemamo taj slučaj.
  12. Sigurno je mehaničko i samozaključavajuće sokoćalo... i sigurno već svi testiraju svoje verzije. Možda ne još na motorima ali u radionicama 100%!
  13. Možda je neki dodatni teleskop koji ima samozaključavanje u krajnjoj poziciji. Kao kišobran.
  14. Umro veliki mag!!
  15. Kako znaš da nije sa starta. Ne mora da bude start trke, može practice start negde na stazi.
  16. Laže cajger 30km!
  17. Drastično duži!
  18. Plus su neki bili u firungu u momentu merenja...
  19. To je za zakucanu temu na vrhu.
  20. Ili da im svima daju isti limit pa nek šteluju serijske prema specifikacijama za sbk kao što je i kapacitet prema tome određen.
  21. Objavili nove max obrtaje za WSBK. CBR će da ih odvaljuje na pravcima.
  22. Veliki uspeh, sad im je titula skoro zagarantovana.
  23. 93 šlepovao brata?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja