Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14054
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Yamahe, sem Rossi-eve, odlučne!
  2. Nije dugo čekao.
  3. 73 prvo u ladnu vodu pa će da ga podgreju kasnije.
  4. Ja sam siguran da bi 73.bolje prošao u Petronas-u ili Suzuki-u ali nisam siguran da je za HRC bolji Zarco.
  5. Kako znaš?
  6. Na jednu godinu!
  7. Da, da...
  8. @mixa a jedan kalendarčić za 2020?
  9. Ako ima titulu u moto2 i moto3 i treba da je dovede.
  10. Apsolutno!!
  11. Ajde undo to što si obrisao nemoj da si mindža!!
  12. Samo bi budala otišla u Avintia Ducati!!
  13. Ekavica!!!
  14. Kao što rekoh, nepouzdan izvor. Čuo brat tipa kog ne poznajem :), dok se šunjao po padock-u danas.
  15. Najnoviji aber, iz nepouzdanog izvora... Aleix - HRC Miller - Fabrički tim Zarco - Pramac Petrux - Noga
  16. Tek su za Lemans dobili ovogodišnju šasiju. Sa ogromnim osegom konfiguracija - 15ak. Različite komponente vešanja, nekoliko zadnjih viljuški. Trebalo im je nekoliko trka da se sastave. Do Lemans-a vozili staru šasiju sa duck tape-ovanim Triumph-om.
  17. Mnogi smo. Talenat je tu samo nešto s motivacijom ne štima. Kod Miller-a je ima za dvojicu.
  18. Da su još petorica ispred ispala, Rossi bi bio na podijumu! U završnici stisnuo petlju i završio sa manje od 13 s. zaostatka. Sa 40 godina!!! Bogotac!!
  19. Zaaarcoooo sine, rođendan da slaviš!!
  20. Oooo, Artigas-ov menadžer - TONI ELIAS!!
  21. Foggia, ništa slomljeno ali prebačen u bolnicu, ne seća se ničega.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja