Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14056
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Neki Mađar, 100%!
  2. Koje si ti kuretalo jbt!!! Njegov uspeh je jednak uspehu nekog iz Belorusije ili Vietnama... u tolikom kurcu je Američko trkanje. Što automatski znači da je lično i porodično odricanje dovelo do čega je dovelo. Odatle oduševljenje... i što se svi nadaju da bi pozitivan primer mogao da pogura druge mlade Američke trkače da prevaziđu klupski nivo trkanja u Moto America SBK-u. Već godinama se kuka kako je svetsko prvenstvo prvenstvo Španije, svakom bi trebalo da je drago da neko treći napravi uspeh. Ako ne računamo Noyesa koji je rođen i odrastao u Španiji, prethodni pol setter u srednjoj klasi je bio Kocinski, verovatno.
  3. Aljkavi, neorganizovani, korumpirani, tupavi... Čekaj samo da stigne kod nas!!
  4. Puka je slučajnost da imamo Moto2 i Moto3 trke ovog vikenda. Realno, prve 3 trke u sezoni su otkazane, timovi su stacionirani u Italiji što će još nekim organizatorima da bude dovoljan razlog da razmotre otkazivanje, 3 trke u Italiji u ozbiljnoj opasnosti (ako nisu već prećutno otkazane) ... ...šansa da sezone ni ne bude sve veća i veća!
  5. .. i nisi žvalav.
  6. Dobar momak, malo PC ali iz najbolje namere. Nije mogao da se nosi s generalnim mentalitetom.
  7. Neko ga je bio napustio propisno.
  8. @Fredi a znaš li što je Lowes proglašen nesposobnim za trku?!
  9. Nešto sam propustio! Zašto Joe Roberts ne vozi kvalifikacije a bio je najbrži u FP1, 2, 3??!!
  10. Nema odlike o Austin-u ove nedelje.
  11. Kolko je ljudi uključeno u organizaciji? Zajedno s redarima, catering-om, vozačima (kamiona, kombija...), odakle dolaze, ... ... su faktori. Danas je nivo ograničenja ovoliki a za dve ili četiri može da bude mnogo ako ne i drastično veći.
  12. Cela sezona je u pitanju. U svim sportovima i skoro svim drugim ljudskim aktivnostima. Nije nemoguća ni skora potpuna zabrana javnih okupljanja... Ako nas ne probije virus, pobiće nas policijski sat.
  13. Ovo prelazi i ludilo. Ezpeleta: "Who ever has believed in to that bullshit few posts above owes tocrank a beer." Dorna's CEO also stated: "Mr. tocrank can be found downtown Belgrade, preferred type of beer's a Kapuziner"
  14. Ezpeleta: "In the case that we're not able to organise any of the races this season, the results from the end of the 2019 season will stand and Mark will be announced a 2020 Moto GP champion." .
  15. to crank

    Moto2

    ?
  16. Nisu 100 posto a nisu ni imali četiri cilindra.
  17. Jbt. Bautisti je ovo prva trka na rednom četvorocilindričnom motoru u životu! Suzana je bila V, pa Ducati tamo i ovde...
  18. Da je fes bilo bi ok... više je handžar. Imam naklonost prema Turcima pa sam ga pratio u početku karijere... malo malo pa o voljenom vođi i islamskim vrednostima... marš u p*čku materinu, jaši kamile jebo te voljeni vođa.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja