Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

  1. Bravo za Kvarta! Mudra vožnja cela trka
  2. https://www.vipstand.se/motogp-live-sports-stream
  3. 1.Zarco 2.Vinjales 3.Miller
  4. Baš lep primerak Da te dobro služi!
  5. 1.Kvartararo 2.Zarko 3.Rosi
  6. I ja sam uzeo podkapu L-XL i pojas XL.Podkapa baš tesna,nosim kacigu L,pojas za te novce odličan.
  7. Staž 18+ god zvaničan sa kategorijom ,bez ni ne sećam se više Samo na S.Teneri 66.000 km Ukupno sigurno preko 150 000 Od 50,125,150,250,500,600 i 750 ccm3 5 zemalja ,10 tak motora i 3 dece
  8. Po svemu sudeći to je problem za našeg gosn @Arakis
  9. @Novola i ja mislim da ti je aku slab,isto se i meni dešavalo dok nisam stavio nov Danas videh ispred ETŠ Zemun,u Nade Dimić,skroz crnu S.Teneru,bez nalepnica..pa,rekoh da nije neka od poznatih sa foruma,mada je nisam viđao ranije..
  10. Ime,ubeleži i meni jedan providan.
  11. Opasno izgleda 119 HP,KTM 890ccm3 195kg (podatak možda i nije precizan) https://youtu.be/_XzSLmGNVIY
  12. Jedna od najzabavnijih tema na forumu
  13. Radi,samo klik na deo Motorcycle Kickstand Foot Side Stand ... U suštini ,proširenja za ćopavu koje sam ja uzeo svojevremeno za ST kada je sa AliEx. išao free shiping,i sad može po nešto da se nađe,a može i da posluži kao ideja..
  14. Motorcycle Kickstand Foot Side Stand – Buy Motorcycle Kickstand Foot Side Stand with free shipping on AliExpress WWW.ALIEXPRESS.COM Quality Motorcycle Kickstand Foot Side Stand with free worldwide shipping on AliExpress
  15. Borise,od tebe bih i motor i auto kupovao na neviđeno,svako tvoje vozilo bez ikakve skrivene mane,sve na svom mestu,svaka čast i srećna prodaja.
  16. Nivoi goriva na karbovima npr. Znam da na ST nije baš lako naštelovati nivoe jer karbovi stoje pod uglom.
  17. Moj dobar drug prodaje Punta ,1.2 benzinac,u sasvim pristojnom stanju,a znam da mu je cena više nego korektna.
  18. Apsolutno se slažem! Imao sam sličan problem,dok nisam uradio jedan ozbiljan servis na karburatorima na mojoj ST,kod majstor Bokilića. Slavine nikada nisam zatvarao,(čak ni na REZ),ako je vakuum pumpa ispravna,membrane,iglice onda nema brige.
  19. Montiraš umesto tvojih postojećih na kormanu,imaš prekidač kod većine proizvođača sa snagom grejanja HI-LOW,i to je to,koristiš po potrebi
  20. Neka izvesna Diverzija ćuti ispod pokrivača
  21. Znam da je cena oko 450e,kilometraža na satu 52000
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja