Jump to content

Moto Zajednica

Jovan Ristic

BJB Novinari
  • Broj tema i poruka

    5335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Jovan Ristic

  1. Imaće on dobre rezultate ove sezone. Meni je žao što će ga nakrpiti u Yamahi, ali tu je čika Rosi da ga brani
  2. Vinjales se posle pada zahvalio Morbideliju što ga je srušio. Sad može posle trke da priča kako bi u pola kruga nadoknadio 30 sec i bio odmah iza Markeza
  3. Da, i ja sam više puta vraća snima. Golim okom se ne vidi, e sad da li milisekundu ranije krenuo ili ne, mislim da ne bi imalo uticaja na trku.
  4. Za čoveka koji zauzima drugima mesto na gridu, može se reći da je Rosi bio dobar
  5. Rosi će napasti u poslednjjem krugu
  6. Yamaha može da napravi rokadu na relaciji Vinjales - Morbideli.
  7. Jadno je kako se Rosi muči protiv Ducatija
  8. Vinjales nije ni startovao,a već se *ajebao. (nadam se da se neću pokajati zbog ove rečenice)
  9. Jeste, ja mudro ćutim da ne upadnem u mašinu. Činite mi se kao stari znanci pa da me tandem ne uhvati
  10. Nemojte se svađati, sad će Rosi da pobedi
  11. Baš je korektnu izjavu dao, u fazonu: i ja sam par puta bio malo grublji u prezicanju, neću dase žalim. Car
  12. Krivo mi je što je Baldasari tako zatvorio Gardnera. Mislim da bi se poklali do kraja. Gardner moj novi heroj
  13. Au da ga je Gardner uhvatio išupao bi mu uši!
  14. Bokte mazo, Moto3 mi je najomiljenija trka
  15. Aha, uglavnom pratim preko tog linka. I motogp.com kasni oko 1 krug u odnosu na SK
  16. https://www.streamgaroo.com/television/united-kingdom/bt-sport-2-streaming
  17. Nije Lorencu, Markezu je spao lanac, nije pukao Inače, na BT sport pričali danas kako Lorenco vozi totalno drugačije podešen motor od svih ostalih Hondinih vozača. Ima nešto duže međuosovinsko rastojanje i motor je višlji.
  18. Jeste, skoro, pre par godina Doviciozu na Muđelu. Doduše njemu je otišao zadnji lančanik. Abrahamu je pre nekoliko godina na Herezu pukao lanac prilikom uvežbavanja starta. na 0:50
  19. Raskrsnica sa Futoškom i ova sa Braće Ribnikar je najgora na bulevaru. Srediće se sve, bitno da niko nije teže povređen
  20. Pramac ekipa ostala bez "Alma" sponzora
  21. Radimo na tome da obrađujemo i polovne motocikle. Zato svako ko ima duže iskustvo na nekom modelu može slobodno da napiše jedan tekst o tome. Tipa prednosti, mane, cene održavanja itd
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja