Jump to content

Moto Zajednica

Jovan Ristic

BJB Novinari
  • Broj tema i poruka

    5324
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Jovan Ristic

  1. Ovaj Vinjales enigma totalno. Žoan Mir i Suzuki!
  2. Tačno bih i ja ovo uradio
  3. A to, hvala mu što je uvažio primedbu
  4. Na čemu?
  5. Pisalo je da je upozorenje, mada ko zna šta je bilo. Mada poznavajući Fenatija, verovatno se istripovao. Ne znam da li ste primetili u prošlosti, ali Fenati je idiot
  6. Fenati rešio da kazni samog sebe
  7. Pretpostavlja se da je to. Odbacili su da je za hlađenje zadnje gume
  8. Ja rešio problem:
  9. To me je malo iznerviralo. U Moto2 se pričalo o MotoGP u i F1. Mislim da bar za prvu trku sigurno ima mnogo materijala da se priča o Moto2 i Triumphu
  10. Opušteno, dešava se
  11. Tomislav Bešenić, glavni i odgovorni urednik. Poznaje materiju dobro i prati sport i ostala dešvanja godinama unazad.
  12. Smit je u Apriliji
  13. Realno da
  14. Stoji još uvek 20:00 po njihovom vremenu ili 18:00 po našem. Zaboravio si da će Rosi da osvoiji 10. titulu
  15. KTM ako ovako nastavi neće izdržati 10 sezona
  16. Sarin će sigurno preskočiti. Nego, mislim da će Zarko biti solidan u toku sezone. Naročito ako padne neka kiša. Samo sam kao i @dvlns očekivao više od KTM a. Imaju lovu, rade kao mravi, mislio sam da će biti bolji
  17. Kad smo kod KTM a, žao mi Zarka sunce mu Žarko
  18. Slažem se, i ostali bez VDS Honde. Ali smo dobili KTM koji nije baš konkurentan
  19. Morbideli i Rabat na Hondi nisu mogli da se sastave uglavnom zobg Honde. Zarko se pokazao kao dobar
  20. Po mom mišljenju, pravilnije je težak pad i lakši pad.
  21. Slušam i ne verujem. Mislim da ga je Lorenco pokazivao ka gore mislio je na hladnije vreme, a ne na reflektor
  22. Temperatura naglo opada u Kataru u ovim trenucima, biće nezgodno u FP4 i kvalifikacijama.
  23. MotoGP test se vozi ove godine od na stazi u Finskoj i sledeće godine će se tamo voziti trka. Ulična trka u Indoneziji najverovatnije će ući u kalendar. Sa tim što to neće biti baš ulična staza, već će napraviti trkačku stazu koja će ostatak godine biti otvorena za saobraćaj. Ukoliko se ubaci Indonezija sa Finskom u kalendar, neka trka mora da ispadne sa kalendara jer timovi imaju potpisan ugovor sa DORNA om na max 20 trka. Silverston će biti ponovo asflatiran, ali možda neće biti svi delovi ponovo asfaltirani
  24. Da, voziće u Q1
  25. Vidim da šeta okej. Nadam se da je otišao samo na preventivnu kontrolu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja