Jump to content

Moto Zajednica

mali_zmaj

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1366
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_zmaj

  1. Možda sam i stavljao ovu fotku?? Ako jesam pardoniram i apdejtujem čim ove sikire vani prestanu padati, pa se uslikam ljudski, pored TRK-onija!!
  2. Pa ne znam baš, ti to sa sigurnošću tvrdiš??! Evo promjenio motor koji ima drugačije uglove volana i puno imam manje bolova u zglobovima i trnjenja ruku! Imam dijagnozu "teniskog lakta" , nije da nemam , al sad na TRKU manje trnu, i manje me i koljena bole.. To je kod mene slučaj. Mislim, vozim 19 godina, znam kako se drži volan, guvernala, kako god ih zoveš.. Volan na CBF-u me baš nabijao po dlanovima.. I masu sam CBF-ova vidjeo sa promjenjenim volanima, stavljani ravniji, nije to bez razloga.. Meni se jednostavno nije prepravljalo.. Naravno ima ljudi kojima ništa ne smeta, i to je super.
  3. Uz svo dužno poštovanje Japancima ,I Europljanima, zahvalan sam Kinezima što su im malo potresli kosti, i pa su EU i JAP. onda izbacili gomilu modela novih, ili starih-novih u klasi koju su zaboravili, a Kinezi vidjeli svoju šansu i napali tu klasu, srednju, i nižu srednju sa naglaskom i na adventure!! A i kako bih ja ikad kupio nov motor da nije Kineza!?! Kako!!?? Što se tiče budućnosti.. trebat će im desetak godina da razviju mrežu servisa, da dignu pouzdanost i kvalitet, ili da ga dokažu.. E šta će onda biti.. pa neće više baš tako jeftini biti.. Pipkao sam i zagledao gomilu motocikala srednje klase.. Nije to više kao nekad, kad ti vidiš da je taster bulet proof, i da će trajati 30 godina , i da se neće ni oguliti!! Tu su oni svi negdje, reciklaža, štednja, smanjenje troškova i usrane EKO norme.. Kinezi za pola,ili stepenicu ispod. I ne pričam o visokim klasama, i GS-u, itd, itd.. Kao što rekoh ima nas par koji smo bili dovoljno ludi ili hrabri pa pazarili svjesno, šta će biti, vi ćete prvi saznati.. Ovo gore za Kineze važi, jedino u slučaju da se Ameri i EU ne popišmane i ne krenu da napadnu Kinu.. (onda ćemo ih dobiti još jeftinije!! )
  4. Da i ja kad bih ga uzeo, uzeo bih ga zbog nostalgije, i to zelenog , takav je i moj bio, stari!! I nijedan drugi razlog.
  5. Jesi u pravu si , sad sam i ja skontao šta je u pitanju, stavio mi je majstor link jedan viška, ima još prostora da se stegne, ali mogu uvijek izvaditi jedan link. Što ću vijerovatno i uraditi.. Kaže mi majstor ,da je moj stari 119 linkova, da internet kaže 118, a njemu poslao dobavljač po katalogu 120 linkova. Dobro oko imaš..
  6. Ja naručio kod kolege u DE, na njegovu adresu, ne znam za Srbiju ali sa B i H ne rade!! I to platio Pay Palom, kartica nešto nije htjela.
  7. Skinuo onaj tzv kineski DID i stavio kršteni lanac i lančanike!! Poslije toga malo našpanovao kofer da ne trese više i tablicu tj, nosač iste da ne vibrira!! Saga o TRK-u se uskoro nastavlja, čekaju se neke zezancije!! Poslije toga ću da smirim, obećavam!! Ili će me žena smiriti nekim podesnim alatom!! Palo i pranje poslije svega!! Zaslužio je!!
  8. Lijepo ako uzimaju staro za novo!?
  9. obožavam ozbiljne bajkere u trenerci, patikama i soft shell jaknici.. preskočio sam recenziju.. bez uvrede.. svako ima svoj đir.
  10. Pa malo je širi.., rupe su tu , malo sa strane.. ,oko viljuški, ništa pretjerano.. Ne znam šta bih ti rekao, mislim da nikad i nije bio zamišljen da bude širok.
  11. Pa mogu ti reći da je vitak, a kako znam, pa kad ja na enduro motoru spustim barem prste ,znaj da je vitak!! Lijepa silueta, barem po meni!!
  12. Ja sam sjedio na njemu, na sajmu u Minhenu , šta te interesuje? Mada ne znam šta bih ti rekao.. Ok je ovako na prvu.
  13. Znaš kako, ja gledam iz svog iskustva sa starim KLE-om, išao sam ja sa ženom i stvarima, na putovanje, i može naravno.., ali zna malo biti patnja.. I ne vozim ja sad nešto prejak motor, ali opet je malo jači, i to je samo faktor u preticanju, ovako..., na kraj svijeta i sa Kawom, MT 450, itd..
  14. Ma dobar je on.. ko nije ozbiljni off roud-er, nego povremeni i ne na zahtjevnim terenima,i bez suvozača, zašto ne!! Ja znam da bih gledao neki kofer iza, i neke meke torbe sa distancerima, i dosta.. Volio sam filozofiju starog KLE-a, i nadam se da je ovaj naslijedio iste gene, jeftin, lak za održavanje, zabavan za vožnju!!
  15. Još ga nisam prebacio, u Njemačkoj je kod kolege, nisu Kinezi htjeli poslati za B i H, pa sam morao tamo adresirati.
  16. @Alekre da upravo o tome i govorim.. ja sam se već navikao, sve peglam kvačilom, i šaltanjem u više brzine, gdje se rastereti motor i spusti obrtaje... Ovo sam više bio znatiželjan, našlo se nekog regresa viška, sakrivenog od očiju žene!!
  17. Ma ludilo.. kao što rekoh gubi se smisao kupovine jeftinog motora!! Samo treba da zna čovjek šta kupuje, a evo što se tiče TRK-a u ovoj temi je sve rečeno.. Pa izvoli!! A to ništa toliko strašno nije.., malo po gradu nervira i eto.
  18. BMW X1-X3 vlasnica butika, X5 vlasnik butika!! Negdje pročitao profil vlasnika automobila!
  19. Pa reci ajd nije sramota!! :D
  20. Oko 300 + 50-100 eura zavisno od nekih elemenata, je stajala ponuda iz Moto Brudera.. Nešto nisam da mi se vadi katalizator.. Koliko ga Ujko Wang popegla bit će valjda ok!! Vidjet ćemo, pa za koju godinu ko zna.
  21. Ooo pa stara priča sa Kinezima i njihovim motociklima, kojima,da bi se prodavali po EU treba euro 5 norma!! Ili čak euro 5+. E kako su oni to riješili !? Pa pri niskim obrtajima motor malo trza, mislim da su napravili cut off pri niskim obrtajima. E ova Uncle Wangova ECU je negdje kineska euro norma odnosno kako je meni čiko iz Uncle Wanga napisao najbliža euro 4 normi. i usput se dobije 6ks više. Tu se to zatrzavanje popegla poprilično, i još ako se stavi auspuh kakav dobar mjesto fabričkog, možda lančanik sa 16 zuba..., Ili ekstreman potez, vađenje katalizatora i remap. ali meni preskupo i nepotrebno. Svejedno se to osjeća samo u gradskoj vožnji, što ja izbjegavam max. U vožnji na magistrali u obtrajima to ne postoji.
  22. Stigao i ECU iz Uncle Wanga , doduše u DE je kod kolege, ali uskoro ću ga prebaciti, pa montaža. Da vidimo radi li radnju? Kažu kad još staviš drugi auspuh, bude pun efekat. Ali auspuh drugom prilikom... Za sada dosta ulaganja, sem maglenki koje sam davno uzeo a nikako da ih instaliram. To spada pod prošlogodišnje ulaganje.
  23. Jel to Lazićev KLE!! Pozdravite mi Lazara Mačka!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja