Jump to content

Moto Zajednica

Miroslav Gajic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    171
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Miroslav Gajic

  1. E ovako, ja bih voleo da Lorenco pobedi ,ustvari bas mu zelim pobedu , a NE ZELIM DA ROSI PADNE jer ako padne moze se zesce povrediti i onda do kraja sezone nece biti zanimljivo, jer bez jednog od dva glavna favorita za titulu ni nastavak sezone nista nebi obecavao. Lorencu zelim pobedu bas na Rosijevom terenu , da mu tu objasni da polako ali sigurno dolazi vreme za penziju,da vreme koje je ispred njega je ustvari Lorencovo vreme i vreme ostalih mladih lavova i vunderkinda koji nesumljivo nadolaze i koje nemaju strah od velicina kakva je nesumljivo Valentino Rossi. Voleo bih da mu na njegovom terenu objasni da polako ali sigurno dolaze neki novi klinci i da ce na njima svet motociklizma ostati, jer su oni uostalom ti kojima ce biti pruzena sansa i nadam se da ce istu iskoristiti i uneti jos vecu dozu svezine i hrabrosti u ovaj zanimljiv i nadasve atraktivan i uzbudljiv sport. Voleo bih da mu na njegovom terenu a i tokom ove sezone objasni da mu polako dolazi momenat kada ce se pridruziti svojim starijim kolegama poput Aga,Sina, Robertsa ,Lovsona , Duana i drugih Ipak je ovo sport i treba ga tako dozivljavati a ne zeljom za tudjom nesrecom, svog favorita gurati na postolje slave
  2. @Katarinaa Bez ljutnje , rekao sam to gledajuci cene ovde i preko. primer; jula 2008 u tc moto Ljubljana kupio givi maksiu 52 l izasla sa pov poreza oko 142 -145 eura
  3. Interesantno je sve to najednom mislim , pad forme , pa rame , pa operacija , pa pretnje... jel to mozda priprema neke odstupnice .... sta vi mislite ?
  4. 2oo8 moto puls radio uporedni test; trans alp , dl ,versys , f 650 gs 1.Versys 2.dl v strom 3.bmw 650 gs 4xl 700 ta izvor moto puls br 88 A o novom modelu imas test u moto pulsu br 105 od 2010. godine. U naslovu stoji VISESTRUKO PRIVLACAN Srecna kupovina
  5. Sto je vise gledam sve vise i vise mi se dopada, eh sto nemam para za nju smesta bi se ponovio , ma nebi uopste razmisljao. A koferi joj extra pristaju ,,....,,,.... moje misljenje lepsa od bmw-a
  6. Prognoza obecava dobro vreme za vikend...poz
  7. Videcete opet na br 1 Lorenca pa Stonera i Dovicioza
  8. Pozdrav za MK Coper Srbija
  9. Imas neke slike SOJKI ... podeli sa nama , da se i mi radujemo ;D
  10. A to se moze organizovati malo drugacije, sa vise zanimljivih desavanja, poput ovog iz Vrsca Avgusta 2006.
  11. To sa policijom bilo mislm 2005 u Vrscu[ mislim da je 2005] i ima sta da se vidi od njih [tad bili dobro uvezbani] A i Perisic u to vreme dovodio onog fr. politicara ekstremnog Zan Mari Lepena , ako se ne varam , pa bila frka medju lok. politikantima ;D ;D ;D
  12. To da je revija 2 tocka djubre nevidjeno je odavno poznato , pa je i ne kupujem , samo moto puls . A mnogi se secaju nasilnicke scene sa spice emisije sat ,skripe guma , dima , okretanje pod rucnom ,pa ako to nije nasilnistvo neznam sta je?
  13. Glumac nije lekar , pa ipak stao, pomogao kolko znao , humanost na delu. Svaka cast za Nenada Jezdica. I mi anonimusi da se uledamo na njih ...a...
  14. :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D POZ i tebi :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  15. Misssssslim mator u dusi SINKO u dusi ...pu pu daleko te bilo takvog LJUDI dajte slike , sve se vracam na temu misleci bice slika a ono samo ovaj....smarac
  16. Kad si mator ni sam sebe nemoz trpeti a uz to jaka glazba , elem sad 363 dana moze uzivati nas dragi kolega Jel moze neke slicice za nas koji nismo na zalost prisustvovali
  17. Ni ja.... ;D,...,ma da nije to ono ...nasilnici voze neregistrovane motorcikle ;D ;D ;D
  18. Citam i nemogu da verujem sta napisa covek > >
  19. Uzivo u citanju a jos vise u slikama
  20. Srecno s' nandzarastim e i ja se sad potsetih nekih mojih kupovina...
  21. SLO ne ofuj coveku oglas ???
  22. Motor zx-12r Mivv bolt-on ,na malim i srednjim obrtaima slabiji od fabrickog ,gore otprilike isti kao fabr. varijanta. Zvuk Mivv neponovljiv , na saltanju nize 1 ili 2 brzine ume da izbaci plamen od pola metra uz potmuli pucanj, na ubrzanju brrrr strasno kako se cuje...ali novi zlobs a i vise vremena sam na niskim i srednjim obrtajima tako da... vratio sam fabricku varijantu ...da zaboravih MIV TITANIJUM i sad ga svaki put pogledam kad udjem u garazu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja