Evo "par" slicica sa Moto Skupa. Nazalost nailazeca kisa nas je poterala kuci malo ranije, pa nemamo slike sa koncerta, ali znajuci New Deal, siguran sam da je bilo extra. Inace utisci svih Borana su pozitivni, Stunt Show je svakako najbolji ove godine, sve pohvale za Tommy-a.