Jump to content

Moto Zajednica

Miroslav Gajic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    171
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Miroslav Gajic

  1. Evo "par" slicica sa Moto Skupa. Nazalost nailazeca kisa nas je poterala kuci malo ranije, pa nemamo slike sa koncerta, ali znajuci New Deal, siguran sam da je bilo extra. Inace utisci svih Borana su pozitivni, Stunt Show je svakako najbolji ove godine, sve pohvale za Tommy-a.
  2. Aj i to čudo da vidim 1+1 Svakako se vidimo Jeco, a do tada pozdrav za tee ;D
  3. Poz.....
  4. Poz....
  5. Poz.....
  6. Jos 20 eura preko i imas skorpion iz Luis-a ekstra za taj novac
  7. Naravno da se vidimo u Zajecaru.... ...poz
  8. Svaka cast..... ...poz
  9. Procitaj ovo jos jednom i razmisli malo...... :o
  10. Knjazevac ste zaboravili....
  11. Poz.....
  12. Poz....
  13. Poz..... ....lepa XT
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja