Skup iz naseg ugla, doduse samo subota.
A za organizarote sve pohvale, lokacija prelepa ( Dunav brate), veoma uredjeno i cisto, za svaku pohvalu. A cista petica kuvarima za srneci gulas ;D
Ajmo Negotinci malo angazovanja, ima ljudi iz Bora koje ovo interesuje a i sire
Ako moze program skupa, par slika kampa/mesta odrzavanja, neke cene da nam probudite interesovanje, mozda neka slika Dunava, a i centar Negotina vam je lep, pa se reklamirajte malo.
Pozdrav