Ovaj klip je dosta cudan, iako kaciga nema vidljive ogrebotine, sa unutrasnoscu kao da je igran fudbal... Ja imam XR-1000 Dominique Sarron replica, od Septembra 2006, i mogu da ti kazem da za takve stvari kao na ovom klipu nema iole nagovestaja, inace kaciga je L velicine i koriscena je redovno na svakoj duzoj turi. Na viziru i na spoljnom delu kacige nema nikakvih ostecenja, unutrasnjost je u perfektnom stanju, mada nije uvek nosena ni podkapa. Ne magli se, izuzetno stoji na glavi (bar na mojoj, obim 59cm). Po meni nivo buke je minimalan na velikim brzinama, i takodje pri velikim brzinama ne bezi levo desno, gore dole. Po meni aerodinamika perfektno uradjena.