Bas bi voleo da objasnis Lorencovu bahatost. Jel to ono sedenje u zelenoj stolici uz kokice i posmatranje
vel. ekrana.Kolko se secam i Rosi je zabavljao ljude svojevremeno na takav nacin.A bahatos ,
seti se sezone kad je Rosiju veliki konkurent za titulu bio Ziberne.
A da o tvojoj zelji za Lorencovim padom, pa to vise govori o tebi :-[ :-[