Sve pohvale domacinima, moto skup na izuzetno lepoj lokaciji, prisustvo velikog broja bajkera, lepo vreme,ODLICAN
srneci gulas, termalni izvor na par km od mesta desavanja moto susreta, ako mogu da primetim veliki broj bajkera
je iskoristio mogucnost da tu zastane i odmori, a mnogi su i iskoristili priliku da se okupaju na samom izvoristu.
Svirka subota vece odlicna, a...
Gale/Kerber i Najda, sta reci jednostavno momci su FENOMENALNI,da ih nema trebalo bi ih izmisliti.
Ma sviraju za sve pare, svaka cast.
Evo i nekoliko slicica sa mesta desavanja.