Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Dobro svetlo u 2014. ljubiteljima "skljocanja"
  2. Hvala kolege! Evo kofer je upravo stigao. Deluje mi kvalitetno izradjen. Nisam znao da ovaj model moze da se koristi i kao bocni kofer. Sto ce reci za 270 - 300 eura 144l prostora za prtljag. Deluje primamljivo i razmisljam se da porucim jos 2. Za vikend cu da ga montiram pa da vidim kako se ponasa
  3. Da je sto vise kucica u 2014! I macica
  4. Super je ekipa Gde si ovo slikao? Cirih, most preko reke Limmat. Iako je ovo "industrijski" deo grada, ima jako puno ptica (patki ponajvise). Hvala, zanimljiv je Zurich. Na prolece
  5. Sa Louis-ove FB stranice: Custombike 2013
  6. Bas lep putopis Kakav je CBF za duza putovanja s obziom da ima samo ovaj mali vizir?
  7. Da malo razbijem ovo sivilo zimskog dana u Sarajevu: Juce je bio prelep, gotovo prolecni dan. Inace fotkam samo sa mojim matorim i losim mobilnim pa se ne zestite sto su slike tehnicki lose.
  8. Hvala na ogovoru Alekre. Zanima me gde za ove pare ima da se pazari Givi od 47 ili Kappa K46?
  9. Cena ovog kofera je i dalje 99.95 eura ali do 31.12. sa Louis-ov vaucher-om moze kupiti za 74.95 eura. Cini mi se kao izuzetna ponuda. Ja ga porucih danas
  10. Super je ekipa Gde si ovo slikao?
  11. Ted Simon je svetla tacka ovog filma. Posebno mi se dopao njegov komentar o drustvenim mrezama .
  12. Pogledah veceras ovaj film. Zanimljiv Nekako mnogo "americki" za moj ukus, ali zaista zaniljiv.
  13. Nesto mi je poznat ovaj "Kadilak"
  14. Koliko vidim na talijanskim ulicama 500L je sve popularniji model.
  15. Svaka ima nesto svoje i svaka je izuzetna. Jednostavno ne mogu da se odlucim. Ocigledno da nisam rodjen za clana zirija
  16. Da li ima neka dobra dusa, koja se razume u ove nestasne elektrone, da dade neki mudar savet automatcki sauh je naj verovatnije riknuo .. proveri ga i menjaj Hvala Peco, provericu ga.
  17. Da li ima neka dobra dusa, koja se razume u ove nestasne elektrone, da dade neki mudar savet
  18. Bikers work is never done!
  19. Ксения Диодорова Na par minuta od centra Sevilje nalazi se najstarije divlje naselje u Evropi - El Vacie
  20. Isola di San Paolo:
  21. Jesen u Italiji:
  22. Koliko sam primetio, a nisam se mnogo udubljivao, u Italiji su nove moto gume nesto skuplje nego u Srbiji. Najbolje proveri sam: link 1 link 2
  23. Moj skuter zeza sa prvim jutarnjim paljenjem. U toku leta to se desavalo samo ako ga ne vozim nekoliko dana. Sada kada je zahladnelo dovoljno je da prenoci i ujutro je problem upaliti ga. Inace radi sasvim OK i ide lepo. U toku dana pali na sam dodir dugmeta i hladan i topao, cak i posle pauze od nekoliko sati. Samo to prvo jutarnje je muka Akumulator sam zamenio u maju a svecicu pre par dana kada sam menjao ulje. Od dodatnih potrosaca nemam ama bas nista.
  24. Prosli vikend u dahu progutah sve filmice. Reci su potpuno suvisne
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja