Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Neka ti je sa srecom Acime
  2. Oscar Bologna, patria del motociclismo
  3. 300 cuda u Alpima Stvar koja prosto ne pripada ovde. Na prvi pogled mi izgleda kao los PS. Ako mi ne verujete imam jos slika:
  4. Passo dello Stelvio
  5. Vrsta fotografije koja je preplavila drustvene mreze. Mozemo da je volimo ili preziremo ali je danas izuzetno zastupljena. Sto bi Rambo Amadeus rekao: "Cest uspjeh u sevdalinkama" Pravila su prosta: iskljucivo vlastita fotka i jedna dnevno. Moj prvenac od sinoc:
  6. U pravu si Mile ima i ledjni stitnik, ali ja zaboravih da ga spomenem. Demencija Imam Spidi letnju jaknu vec 5-6 godina i izuzetno sam zadovoljan. Sredinom meseca se bacam na testirinje ovog kombinezona pa javljam utiske.
  7. Sjajno kolega Fotografije su izuzetne
  8. Nazalost i cena je lepa: 599 EUR. Ja sam imao srece da je moj broj bio na popustu
  9. Super ti cuci Sto kaze nas estradni umetnik: "Nista ja tu ne bi dir'o".
  10. Vickasti ste Vodonepropusno je sa membranom. Ima stitnike na laktovima, ramenima, kolenima i kukovima.
  11. Kakva bi to nedelja bila kada bi zapocela bez tvoje fotografije
  12. Kombinezoni od vestackih materijala me nikada nisu privlacili. Slucajno neleteh na njega kod lokalnog prodavca moto opreme. Ucini mi se mnogo zanimljiv te ga pazarih Kakva su vasa iskustva sa slicnim odelima?
  13. Ponovo se sa vama otisnuh na daleke pute
  14. Srce, ruke i lopata
  15. Za prethodne pluseve ne znam ali ja sam mu dao peti Svi smo mi Janez Janša
  16. pozdrav Oroku Bas rado citam tvoje putopise. Cekam do vikenda da se prosiri pa se bacam na uzivanciju
  17. Ja bogme uzivam Hvala kolega za ove putopise
  18. Monte Isola Jedno je on najvecih jezerskih ostrva u Evropi. Smesteno je u Lago d'Iseo na severu Italije. Poznato je po proizvodnji izuzetnog maslinovog ulja i susene ribe. Postoji i jos jedan kuriozitet zanimljiviji citaocima ovog foruma: na ostrvu je zakonom zabranjena upotreba motornih vozila; svih sem dvotockasa, tako da su svi ostrvljani, koji zele da se koriste prevoz, silom zakona bajkeri
  19. Giant steps are what you take ...
  20. A kako da se vozi u Italiji Stizem i ja na sastanak sa kartonom vina pa cemo malo da produzimo vecanje te prosirimo odluke i na jug Evrope
  21. Ukoliko si iz mojih postova razumeo da propagiram nenošenje opreme, onda si funkcionalno nepismen Izvini kolega sto sam se mesao. Ti imas pravo da radis sa svojom glavom sta god zelis. Funkcionalno i nefunkcionalno
  22. Ukoliko Milose i posle dobronamernih postova kolega: misa-pei, Savan, acim, sashac, ZEMZEM, ljadza, BigRider, CrashSm, Rumba, kabuto, Drandigo, unas i Kavke ne uvidjas da je zastitna oprema podjednako bitna i na skuteru i na motoru, ja ti prijateljski preporucujem da promenis vid prevoza.
  23. Mediterraneo

    Hrana!

    Pozdrav sa Meditterana
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja