-
Broj tema i poruka
912 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Mediterraneo
-
U Milanu svi motociklisti voze zaustavnom trakom, kako na autoputu na prilazu gradu tako i na obilaznicama. Meni je trebalo malo vremena da se priviknem na to i prvih dana sam se provlacio kroz kolone. Ne znam da li je legalno ili ne ali prosto tako se vozi.
-
Orginalna kreacija Bilo bi lepo kada bi postavio jos slika.
-
Kada smo kod spomenika Jugoslavije ti je i Marc Schneider: http://markokrojac.blogspot.it/ Nestvarno dobro izgleda Toscana kroz njegov objektiv.
-
Nemoj da cekas prolece Neka je srecom kupovina.
-
Ovo je sjajno
-
Ovaj je blesav skroz. Nesto mi se cini da on nigde ne pripada. Potpuno je svoj
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
Mediterraneo je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Ovo se zove avanturisticki duh Imas VFR 800 ali putujes na NSU 250 -
Hvala mnogo na odgovoru
-
Nemoj da se zestis kolega penzioner. I meni je KLE drag, jer sam nekada vozio EN500, ali odgovor turbopedje je bas smekerski. Prosto mi dodje da i ja u buducnosti probam BIG-a
-
Pozdrav kolege, imam problema sa proklizavanjem prenosa. Zbavih Hondu CN 250 pre 4 meseca. Posto je strajao oko 4 godine, nije se vozio ni registrovao, u startu su zamenjeni akumulator, ulje, svecica, kais i filter vazduha. Posle predjenih 3000 kilometara sam zamenio ulje i svecicu. Skuter bi trebalo da je presao oko 25000 km i generalno radi dobro. Od prvog dana sam primetio 3 malo neobicne stvari: - kada idem nizbrdo ponekad nemam motorno kocenje - kada pustim gas cesto se cuje pucanje iz auspuha - u voznji u dvoje skuter je znatno inertniji Pre nedelju dana smo se u dvoje penjali na jedan vrh u Alpima. Bio je prilicno vreo dan. Na vrhu smo napravili pauzu. Nakon spustanja, kada smo stigli na ravan teren, primetih da proklizava prenos pri 50-60 km/h. Usporih ali opet na 30-40 km/h osetih opet proklizavanje. Zaustavio sam se. Osecao se jak miris paljevine. Posle duze pauze smo nastavili putovanje ka kuci. Motor se ponasao normalno. Vozim od tada nedelju dana i sve je OK. Da li postoji problem sa prenosom ili je to samo bila kratkotrajna slabost?
-
Tucano Urbano pored zastitne opreme za motocikle proizvode i klasicnu garderobu. Bio sam na primer u jednoj njihovoj prodavnici gde se iskljucivo prodaje modna odeca. www.tucanourbano.it
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
Mediterraneo je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
Mediterraneo je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
Mediterraneo je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
Mediterraneo je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
-
Ove tvoje fotke i vetar Dolomita prosto prociste misli i dusu coveku.
-
Neprocenjivo Trazim reci vec danima i nikako da napisem neki komentar. Evo posle ovog tvog zadnjeg posta napokon je dosla, jedna ali nadam se vredna, prava rec.
-
Lepa je ova Laverda. Bas je gladem i na www.laverda.it Prosle godine, posle stamparovog putopisa, probao sam da posetim njihov sajt ali ga nije bilo. Sada je barem prisutna retrospektiva modela, pa ko vole ...
-
Uzeo sam ovaj skuter pre tacno 3 meseca. Posto je strajao oko 4 godine, nije se vozio ni registrovao, u startu su zamenjeni akumulator, ulje, svecica, kais i filter vazduha. Posle predjenih 3000 kilometara za vikend sam zamenio ulje i svecicu. Jedini kvar koji mi se desio u ovom periodu je to da se odvrnula sajla kilometar sata. Skuter mi sluzi za obavljanje svakodnevnih poslova u lokalu, mada stigao sam sa njim i do Lago di Garda, Lago d'Iseo, Lago di Endine, Milana, Bergama i Brescie. Jedan od narednih vikenda planiram put do Passo dello Stelvio. Ovo mi je prvi skuter u zivotu. U startu sam ga video kao prelazno resenje dok se ne skupi malo para za motocikl, ali ovo dupelomatalo je osvojilo moje srce i ostaje u kuci trajno Na prolece ce, nadam se, da pravi drustvo nekom motociklu. Da sam ja neka vlast usvojio bih zakon da svaka kuca mora da poseduje po jedan skuter
-
Imas ih u Louis-u: http://www.louis.de/_3035e430e2e1be6c70efa859a945e06449/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=20013850
-
Lep motor
-
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni kako se ova torba "kaci" na skuter i da li je model univerzalan Ај ја да покушам.Ништа није компликовано,само је добро напуни и угураш је да извинеш међ` ноге.Има она и магнете и каишеве али све је непотрбно.Можеш само да је закачиш ако на скутеру поседујеш ону кукицу на тунелу за качење кациге чисто за сваки случај. Тако је издржала 1500-1600км,мрднула није. Надам се да сам ти помогао Hvala ti Braco. Pomogao si mnogo
-
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni kako se ova torba "kaci" na skuter i da li je model univerzalan
-
Ovaj putopis je pravo otkrovenje Trebalo bi da postane neka vrsta standarda.
-
Duplu repetu Nadam se da ce brzo da ti urade tu operaciju
