Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Hvala Peki Nemam iskustva pa da proverim.
  2. Hvala vam kolege na odgovorima Prilikom kupovine ovog kofera vodjen sam funkcionalnoscu. Jos ako ne propusta vodu, sto kaze Peki, ja sam sasvim zadovoljan. Izgled je u drugom planu. Niko nije prokomentarisao da li ovaj sistem kacenja moze na Monokey plocu
  3. Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim top-case-om. Trenutno je na ponudi u Louis-u, povodom jubileja 75 godina, za 99.95 eur: http://www.louis.de/index.php?media=beilegerflash&topic=artnr_gr&artnr_gr=10029200 U njega bi trebalo da mogu da stanu 2 full-face kacige. Ima univerzalnu adapter plocu: Louis75® Special Edition. To znaci da moze da se stavi na Monokey plocu?
  4. Super ti je putopis "kreativni" Samo napred
  5. Prelep putopis! Dugo nisam ovako uzivao Kada ce iduci Bilo bi sjajno ako bi mogao da napises nesto o troskovima putovanja.
  6. Hvala Vlado Koliko vidim moze da se poruci originalni nosac ali je prilicno skup: http://www.wemoto.it/bikes/Honda/CN_250_M_P_R_S_T_V_X_SPAZIO_Helix/91-98/picture/GIVI_Luggage_-_Monorack_Kit_with_Monokey_Plate/ ili ovaj Hepco Becker: http://www.moto24.co.uk/hepco-becker-rear-rack-honda-cn-250-helix-scooter.html Ekonomicnije i jednostavnije resenje je ovaj preko ebay-a: http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=HONDA+HELIX+LUGGAGE+RACK+&_sacat=0&_from=R40 Koliko vidim, a sada prvi put gledam, na ebay-u ima 300 cuda za ovaj nas motor. Cene ne deluju strasno.
  7. Da se prikljucim Vladinoj temi. Sada smo dvostruko brojniji
  8. Bas si ga lepo sredio. Sa srecom da se vozis
  9. Dugo ne procitah ovako smislen post.
  10. Veliko bravo za Dianu i Nema. Putopis je sjajan a destinacija kao iz bajke. Napokon su i suvozacice progovorile
  11. Jel bio ovaj "ozbiljni" test:
  12. Pravi zenski putopis
  13. Bas tako - blago ovog foruma. Ja sam se juce vozio sa Picodom i Pandom do kasno u noc. Samo polako
  14. Nadam se da nastavak nije u narednoj reinkarnaciji
  15. Potpuno se slazem, ako ne i najjaci putopis
  16. Izuzetno lepo!
  17. Detalje mozete da procitate na sajtu Blica Nisam siguran ali mislim da se radi o clanu foruma shejtanu Coveka jedva poznajem ali pisem ovo u nadi da neko moze da mu pruzi neku osnovnu pomoc.
  18. Hvala na odgovoru miksamgm. Trenutno zivim u Italiji. Moram priznati da ni ovde nisam vidjao mnogo ovakvih skutera Ili mozda gledati neku hondu dylan poput ovoga: http://www.subito.it/moto-e-scooter/honda-dylan-la-bestia-in-citta-milano-46688040.htm
  19. Gledam ovaj oglas i dvoumim se da li kupiti: http://www.subito.it/vi/46295576.htm Sluzio bi mi da se vozikam u lokalu ovo leto. Apsolutno nista ne znam o skuterima. Sta gledati prilikom kupovine? Da li izabrati ovaj model ili traziti nesto drugo?
  20. sa izlozbe u okolini bergama. ima toga jos pa ako ima zainteresovanih mogu da postavim.
  21. Prodajem sklopivi transporter za psa dimenzija 62x92x70. Koriscen svega nekoliko puta. Cena 5000 dinara. 0611403476
  22. zanimljivo do sada nisam imao zelju da posetim rumuniju sada pocinjem da razmisljam na tu temu
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja