Cesto sam u Milanu ali tamo nisam kupio mista od moto opreme. Preporucujem ti da pogledas ovu temu gore Moto Prodavnice u Italiji, pa usput, npr. u Vicenzi i Kozini, da pazaris sta ti je potrebno
Kolga sila si Jel' se ovo vozikas po Vracaru
P.S.
Hvala mnogo za informacije o velicinama.
Hvala Raja. Mnogo bi pomoglo ako bi npr. napisao: odgovara mi broj REV'IT SAND 2 br. 52 produzeni. Ako ti licno imas nesto u ponudi posalji na PP
Hvala kolega
Cuvaj se najavljuju vetrovitu zimu
Hvala Lucky! Nadam se da se brzo oporavljas? SCOTT-ovi modeli za visoke imaju posebne velicine ili su svi brojevi pravljeni za "highlander-e"?
Visok sam 188cm a imam 88kg. Skoro sve moto pantalone koje odgovaraju mojoj kilazi su mi kratke.
Pored Revit-a i Vanucci-a da li poznajete jos neku marku koja proizvodi ovakve brojeve?
Prosli vikend sam u Decathlon-u trazio aktivni ves. Na preporuku prodavca, posle objasnjenja da mi je isti potreban za voznju motocikla, pazarih model na akciji: gornji i donji deo. Prvi utisci su pozitivni ali sto se tice ozbiljnije ocene trebalo bi sacekati hladnije dane.
Samo vedro i veselo
Iskren da budem ne poznajem ustrojstvo ni nase crkve a kamoli katolicke. Koliko sam razumeo penitenziere je posebna vrsta katolickog svestenika koji je se bavi specificnim i teskim ispovedima. Na zalost dostupna su samo pojasnjenja na talijanskom.
Wiki
Enciklopedia Treccani