Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Izuzetno emotivan pocetak
  2. Izuzetno elegantan dizajn Onaj sa kofama je jos jaci Nego kako si stitio noge na Yamahi?
  3. Izuzetno lepe fotke. Steta sto niste napisali putopis.
  4. Lepa jakna i dobra cena. Na zalost premala za moju suprugu
  5. U tom slucaju bicu slobodan da te kontaktiram kada dodje na red zamena kacige Nebi trebalo u naredne 2 godine.
  6. Imas i prednje i zadnje u Louis-u. Na tom linku je spisak svih delova za Horneta. Obrati samo paznju na godinu proizvodnje.
  7. Porucih letos dva para rukavica iz Kine. Ne zadovoljavaju tvoje standarde Eh da, gotovo zaboravih, i velicinu sam uspeo da omanem
  8. Bas lep putopis doktore Posle ovih tvojih redova covek prosto dobije zelju da se otisne na Istok. P.S. Ako se dobro secam krajem osamdesetih u tadasnjoj Jugi su Tatre bila atraktivna ponuda za zimovanje.
  9. Vidim da GPS tracker-a ima i sa vlastitom baterijom. Tako bi se sa jednim uredjajem moglo osigurati vise vozila. Naravno ne sva u isto vreme. Kakva su vasa iskustva sa ovim gadget-ima?
  10. Ooo da, sigurno bi bilo ludo
  11. Mediterraneo

    G/S vs GS

    Ona tvoja prva tema je za mene jedna od najlepsih na forumu. Zeljno cekam nastavak ove
  12. Bilbord u Marseju
  13. Izgleda da se nisam izrazio precizno: potrosnja nije problem. Ona je kao i kod vas. Problem je sto prestane dovod goriva iz rezeorvara vec nakon predjenih 140km, bez obzira sto u rezeorvaru ima dve trecine goriva. Prebacivanjem na rezervu sve se nastavlja nesmetano, ali mi sve to malo uliva nepoverenje. Jedared sam ostao bez goriva u sred dugog tunela u Alpima
  14. Moj moped ide super. Povlaci dobro iz svih obrtaja. Jedini problem koji postoji od kako sam ga kupio je ovaj: Mislio sam da otvorim novu temu sa ovim problemom ili da se posavetujem sa vama ovde, ali sve zaboravim. Kod mene ne postoji filter goriva. Sve je fabricki i radi super, ali posle punjenja punog rezeorvara mogu da predjem 120 - 140 km i onda ostaje bez goriva. Kada prebacim na rezervu upali ponovo i nastavi normalno. Bavio sam se mislju da kupim set za reparaciuju slavine. Ne curi ali mozda je otisla membrana pa pravi probleme. Prosle godine sam je skinuo i detaljno ocistio. Nikakvu promenu nisam uocio. Cak sam konsultovao i naseg kolegu Pronto-a. Ni udruzenim snagam nismo resili ovaj problem
  15. Mislim da im je propisani interval zamene na 10.000.
  16. Da li bio mogao da napises detalnije tvoje iskustvo sa Crossrunner-on? I ja ga merkam
  17. Oooooo svetski putnice. Gde si ti sve sibao te 2009. Pozdravljam te iz San Tropea (smajli koji mase ide ovde, je*em li ga gde je to na telefonu)
  18. Verujem da je tacno ovo sto je pronto napisao. Gume bi trebalo da budu prva tacka u odrzavanju. Na zalost sve zavisi od mogucnosti. Mislim da se kolega dunta bavi reparacijom amortizera.
  19. Ah ti Zabari, samo neku pometnju prave
  20. Ja sam visok 188 i mucim muku. Slatku muku Imas vise o ovmo modelu u temi ispod.
  21. Zahvaljujuci kolegi neexa mozes da je potrazis ovde
  22. Uvek sam cenio tvoj smisao za humor
  23. Juce pazarih nove gume: Dunlop Road smart III Moj vulkanizer ih je bas nahvalio.
  24. U subotu sa otvaranja: The Floating Piers Za dragog kolegu Pandu: Lago d'Iseo ipak nije najmanje zanimljivpo od svih jezera na severu Italije
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja