Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Vrlo vam je kreativna ova plava etapa
  2. Nazaost odlucio sam da prodam svog Horneta. Ostacu aktivan u ovoj temi
  3. Uopste mi nije bila namera da je prodajem ali vozni park je toliko porastao da je postalo besmisleno placatati sva osiguranja, poreze na imovinu, zakupe garaza, odrzavanje … Honda je kod mene tri godine i ja sam treci vlasnik. Prethodni vlasnik, kod koga je bila oko 10 godina, je penzionisani mehanicar. Cuvao ju je kao oci u glavi. Sto bi rekli Zabari “tenuta maniacale”. Kada se negde zaustavim znatizeljno je zagledaju iako ovde ima neuporedivo skupljih dvotockasa. Motocikl je 100% u fabrickom stanju. Presao je, iskreno verujem, orginalnih 35.000 km. Dodatna oprema - top case Givi Simply sa orginalnim nosacem - Givi (mislim?) vetrobrani u boji motocikla - tank torba Cameron - tamponi Puig nemontirani Odrzavanje U motocikl je stalno sipano Castrol ulje pa sam i ja nastavio tu tradiciju. - Na 24.000 promenjeno ulje, filteri i svecice - Na 30.000 ulje i filteri - Trebalo bi malo podmazati sajlu sauha i mozda malo podesiti ler gas - Akumulator je za zamenu - U julu prosle godine, na preporuku mog vulkanizera kupio sam i monirao Dunlop RoadSmart III gume. U tom trenutku zadnji model sport-turing gume. Placene su sa montazom 280 EUR. Od tada sam presao oko 3000 km. - Lanac i lancanici u solidnom stanju - Motocikl poseduje orginalnu servisnu knjizicu, upustrvo za odrzavanje i alat Mane Prosle godine mi je pao u mestu. Ima izuzetno malu ogrebotinu na donjoj strani dekla i na top case-u. Sitna kozmeticka stvar. Zbog toga sam i kupio tampone. Probao sam da ih montiram ali odvrtanje srafova nije islo po planu. Razmisljao sam i o poliranju ali ne stigoh. Cena Sitnica, 1500 EUR. Ovih dana cu da ga slikam pa da zakacim sveze slike.
  4. Hala Savo Izlazak sunca u Prealpi Bergamasche Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  5. Prvo da vam se zahvalim na pomoci. Vasi saveti su mi mnogo pomogli Zavrsih sve pravne peripetije oko prenosa i osiguranja te ga danas prvi put provazah. Prvi utisci su sjajni Na motoru ima dosta dodatne opreme: - fabricki bocni koferi - maxia top - velika tank torba - preradjeno sediste u specijalizovanoj zanatskoj radionici - centralni stender - rol bar Posebno mi je leglo sto je udesen za osobu moje visine. Ima MRA poviseni vizir i podizace kormana. Kupih ga od lekara koji je pred penziju. Pokazao se kao sjajan lik. I zena mu ide u penziju pa je dobila neku otpremninu i hoce da ga casti drugim motociklom. Sasvim slucajno mi je izletela ova kombinacija i to u komsiluku. P.S. Eh da, bili ste u pravu. Maska je farbana iz licnih razloga. Deda voli tu boju. Ima i bordo vespu
  6. Smejem se od sinoc
  7. Ti definitivno treba da napišeš roman. Bio bi bestseller! Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  8. Bitno je da je vama krštenje dece lepo prošlo. Ovo su trice i kučine [emoji6] Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  9. Blagodarim Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  10. Hvla na odgovoru. Secam se tvoje teme, mislim da bese o Viragu. Mnogo ti je lep Varadero Kako ti se inace cini ovaj motocikl koji gledam? Savo, druze, sta si hteo da mi kazes ovom slikom?
  11. Rodila se i prva velika sumnja: Gledam Varadere razlicitih godista i boja. Za sve je karakteristicno, bez obira na kolor semu, da su iste boje prednja maska i plasticni stitnici auspuha, sto kod ovog motocikla nije slucaj. Namece mi se zakljucak, a mozda gresim, da je nesto na njemu farbano ili menjano od plastika Ukoliko neko od poznavalaca modela ima neki komentar bio bih zahvalan. P.S. Kada motocikl ima orginal kofere, kao sto ima ovaj, oni su u 2 boje kao i motocikl (ili u jednoj ako je moped monokoloritan). Ovi nisu. Mozda su kupljeni naknadno ili je pak ceo bajk bio siv pa na neki cudan nacin dobio ovu crvenu masku Namnozilo se mnogo tih prokletih AKO, sto bi rekao Cercil.
  12. Pozdrav U ponedeljak, verovatno, idem da pogledam jednog Varadera. 2005. godište sa navodnih 50.000 km. Da li postoji nešto posebno na šta bi trebalo obratiti pažnju? Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  13. Blagodarim Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  14. Iskoristio bih ovu temu da te postavim jedno pitanje. Ako sam dobro primetio ti si golem čovek. Ja bih da predjem na veći motocikl prevashodno zbog gabarita, tj udobnosti za putovanja udvoje. Koliko gabariti motora utiču na tvoj konfor, naravno ako bi mogli da ignorišemo namenu i polożaj sedenja kod tvoja 2 Suzukija. Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  15. Mislim da je sigurnije da poručiš iz prodavnice, kao što je Louis, gde možeš da ga izabereš na osnovu modela motocikla. Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  16. Blagodarim na ponudi Razmislicu
  17. Prvih par dana kada si postavio slike u oglas mene si bas bio bacio na muke. Doslo je dotle da sam gledao avio karte Bergamo - Rotterdam. Problem je sto ja vec imam naked-a koga ne bih da prodam. U potrazi sam za putnim motociklom. Bezuspesno sam, gotovo nedelju dana, sam sebe ubedjivao kako je tvoj GSX bas pravljen za tu namenu Inace motor je lutka i bas mi je zao sto ga necu pazariti. Takodje mi je zao i sto nismo iskoristili priliku da se upoznamo, ali bice zgode Srecnu prodaju ti zelim.
  18. Dobro dosao u temu Mogao bi da potrazis resenje problema ovde Moto elektrika Čika Rajko. Kolega je urednik ovde na forumu. Poznajem ga ali nemam iskustva sa njegovim poslom. Upuceni kazu da ume sa elektronima.
  19. Drago mi je da si rešio problem. Ponešen ovom tvojom temom možda se i ja ovaj vikend bacim na grunfovanje Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  20. Slicna je pozicija. Slikacu za vikend pa zakaciti ovde. Inace mislio sam do svog vulkanizera da ga zamolim da to osrafi. Nego blam me je. Zadnji put sam ga gnjavio da mi menja zadnje kocione pakne na skuteru
  21. Imam slican problem kai i ti. Kupio sam slajdere ali ne uspevam da ih montiram. Eno stoje godinu dana Bas me zanima kako ces da resis to.
  22. Postavi oglas da se divimo. Mada, ko zna ... [emoji6] Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
  23. Koja je prica iza fotografije?
  24. Neka ti je sa srecom Inviato dal mio ASUS_Z010D utilizzando Tapatalk
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja