Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Prelepo ti je ovo putesestvije. Ja ga sada prvi put vidim. Budi drug pa daj jos Puno te pozdravljam
  2. Mozda si Rock-e zreo za zamenu motora
  3. Malo pranja nije na odmet Meni se desila glupost proslog leta. Kada sam se zaustivo stao sam levom hogom na pesak, okliznu se i u mestu ispustio motor. Malo se samo ogrebala dekla. Sada razmisljam da li da je poliram ili da je zamenim.
  4. Vedar putopis
  5. Ko su ovi druze? Pa to je bas taj Vladimir Jevtic koji je i pricao na TV o losoj obuci, o motorima koji idu 400 km/h... Hvala dvlns
  6. Izgleda da vrse filtriranje na osnovu IP adresa. Za one koji pristupaju sajtu na engleskom iz EU cena je 149.99 EUR. Za nas, koji imamo pravo na tax free, je cena umanjena.
  7. Cestitam od srca Sto kaze Zeljkamp kao blizance da si dobio
  8. Ceo putopis je izuzetno lep, ali piti pivo u Spaniji uz ovakvu klopu je
  9. Bila je jedna stara tema. Ko zna da li su telefoni jos uvek aktuelni ali probaj. Super si prosao. Ni tebi ni motoru nista ne fali. Sa padovima si za ovu sezonu, a nadajmo se i duze, zavrsio
  10. Zabari imaju informativan forum o Hornet-u. Podforum o odrzavanju sadrzi dosta video materijala ili su tematike objasnjene sa dosta fotografija. Primera radi tema o sinhronizaciji karburatora.
  11. Talijanski moto casopis Motociclismo je ovog meseca objavio "Long Test, 50.000 km con l’Africa Twin".
  12. Sjajne su cizme. Imam ih 3 godine. Prosto neverovatno da ih nisi prodao prosli put kada si ih stavio u oglas.
  13. Blagodarim Pre par meseci sam u Milanu naleteo na brosuru o Istri. Kazu da najstarija maslina na Brionima ima 1500 godina. Vidim da cu na leto da zamolim tebe i kolegu Mileta za asistenciju u oblizaku Istre Da ne bude samo off evo i jedna slika od mene . Trè Tapàs:
  14. Ciao, gde su ova ostrva?
  15. Grom
  16. Mislim da imas u Pazovi Bokilića. Ne poznajem ga licno ali ljudi imaju izuzetno misljenje o njemu. Kako sam shvatio u pitanju je covek specijalizovan za moto mehaniku.
  17. Doktor je samo rekao ono sto smo mislili svi mi koji smo u to vreme citali tvoj putopis Bilo bi sjajno da obnovis fotke
  18. Ako se bude organizovalo vas nekoliko prikljucio bih se verovatno i ja. Barem da delu puta.
  19. Mamis me, mamis Jasminko, ali uspesno odolevam
  20. Secam tvog objasnjenja u vezi apstinencije voznje motocikla. Mozda zvuci neobicno a da li si mozda rasmisljao o kabrioletu. Imas sve benefite automobila ali i poneku draz motocikla?
  21. Cestitam
  22. Ne znam zaista koja je realna trzisna cena, ali citajuci onu tvoju temu vidim da je emotivna cena visestruko veca. Sto kaze kolega brdy:
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja