Jump to content

Moto Zajednica

Mediterraneo

Članovi
  • Broj tema i poruka

    912
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mediterraneo

  1. Razumno rasudjujes. Ja inace nosim 45-46 ali TCX Infinity mi odgovaraju 47. Nista dok se ne proba
  2. "Kad sunce kulture padne nisko, tad i patuljci bacaju velike sjene", Karl Kraus Slika je za 10
  3. Blagodarim
  4. E sada si me podsetio da te pitam, a kanim se vec neko vreme, koji je tvoj kombinezon? Lici na Streetfighter iz Louis-a ali nisam siguran
  5. Nisam znao da si ovako vickast cika Rajko
  6. No country for old men
  7. Izvinite kolege ja nisam bio dugo u otadzbini. Mada zakleo bih se da je neko od kolega, mislim Mrle, spominjao da su poceli jos pre godinu dana da zaposljavaju ljude U svakom slucaju tu vam je cika Rajko
  8. Od cetvrtka, 15. januara, u Lidlu ce biti u ponudi auto/moto punjaci akumulatora po ceni od 50 i 20 eura
  9. HTC je prezentovao prvi, i kako kazu jedini, SMARTSCOOTER™
  10. Prelep je jug Italije. Sada me mamis da vec pocnem da pravim planove za ovo leto. Sjajan putopis i izuzetne fotke
  11. Fleke ulja na tocku su stvar konfora. Gledajuci sliku koju je zakacio GhostMile cini se da je problem ozbiljniji. Namece se zakljucak da se radi o bezbednosti:
  12. Hvala kolega
  13. Razmisljam o kupovini jednog od sistema za podmazivanje. Napravise od ovoga, sto bi ameri rekli, rocket science. Nisam pametan sta izabrati U Louis-u na ponudi su 3 modela Scotoiler-a (e-system me ne zanima): - SCOTTOILER LOUIS SPECIAL, EDITION+125ML CHAIN OIL - € 69.95 - SCOTTOILER LOUIS SPECIAL, EDITION+125ML CHAIN OIL, New! - € 99.95 - SCOTTOILER V-SYSTEM, CHAIN LUBRIC. DEVICE+OIL - € 139.95 Do 18. januara u Lous-u nude i dodatnih 20 eura popusta na sve kupovine preko 100 eura pa bi to trebalo ukljuciti u kalkulaciju. To bi znacilo da V-system izadje 120 eura. Pro-Oiler Pro-Oiler Kit ready to install - 199.00€ I McCoi koji spomenu Mrva: McCoi-Deluxe 135,00 € McCoi-Standard 115,00 € Ja zivim u Italiji pa mi je isti djavo da li porucio iz Louis-a, McCoi-a ili Pro-Oiler-a.
  14. Postoji li mogucnost online pracenja ove trke kolega?
  15. Prsti, prsti, bela staza
  16. Pregledah ceo podforum Naked, sve do prve teme postavljene 29. juna 2006, i zakljucih da ne postoji sveobuhvatna celina o ovom modelu. Kolege su otvarale pojedinacne teme o specificnim problemima koje su se gasile kako je problem bio resen. Pretpostavljam da bi administratorima bilo zamorno da spajaju sve ove teme u jednu? Ukoliko se vlasnici i zaljubljenici u ovaj model slazu mogli bi u buduce da objedinima nasa iskustva i dileme u okviru ovog naslova. Postao ponosni vlasnik ovog modela za Svetog Nikolu. Zeleo bih, od sveg srca, da se zahvalim nasem kolegi pronto-u na izuzetno kolegijalnoj i nesebicnoj pomoci. Vodjen njegovim iskustvom i ostrim okom izabrao sam pravi primerak za mene:
  17. Prelepo
  18. Mediterraneo

    Hrana!

    Ih bre kolega to je nezdravo, puno holesterola
  19. Pozdrav svim vlasnicima i ljubiteljima VFR-a. Naleteh na sliku pa rekoh da svama podelim:
  20. Imate li iskustva sa ovom online prodavnicom? Ja sam bacio oko na: http://www.outletmoto.com/it/stivali-tcx-infinity-gore-tex-p-2058.html
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja