Hvala kolege!
Evo kofer je upravo stigao. Deluje mi kvalitetno izradjen. Nisam znao da ovaj model moze da se koristi i kao bocni kofer. Sto ce reci za 270 - 300 eura 144l prostora za prtljag. Deluje primamljivo i razmisljam se da porucim jos 2. Za vikend cu da ga montiram pa da vidim kako se ponasa
Super je ekipa Gde si ovo slikao?
Cirih, most preko reke Limmat. Iako je ovo "industrijski" deo grada, ima jako puno ptica (patki ponajvise).
Hvala, zanimljiv je Zurich. Na prolece
Da malo razbijem ovo sivilo zimskog dana u Sarajevu:
Juce je bio prelep, gotovo prolecni dan. Inace fotkam samo sa mojim matorim i losim mobilnim pa se ne zestite sto su slike tehnicki lose.
Cena ovog kofera je i dalje 99.95 eura ali do 31.12. sa Louis-ov vaucher-om moze kupiti za 74.95 eura.
Cini mi se kao izuzetna ponuda. Ja ga porucih danas
Da li ima neka dobra dusa, koja se razume u ove nestasne elektrone, da dade neki mudar savet
automatcki sauh je naj verovatnije riknuo .. proveri ga i menjaj
Hvala Peco, provericu ga.
Moj skuter zeza sa prvim jutarnjim paljenjem. U toku leta to se desavalo samo ako ga ne vozim nekoliko dana. Sada kada je zahladnelo dovoljno je da prenoci i ujutro je problem upaliti ga. Inace radi sasvim OK i ide lepo. U toku dana pali na sam dodir dugmeta i hladan i topao, cak i posle pauze od nekoliko sati. Samo to prvo jutarnje je muka
Akumulator sam zamenio u maju a svecicu pre par dana kada sam menjao ulje. Od dodatnih potrosaca nemam ama bas nista.