Izvini, malo me nervira ovo sad što si napisao, možda je i do mene, žena me iznervirala, pa ću se nastaviti...
Da li ti gledaš tri sekunde u svaku stranu?
Da li kad završiš sa gledanjem u levo od 3s, i prebaciš pogled u desno na 3s ne kapiraš da 3s s leve strane dolazi vozilo koje nisi malo pre video jer je bilo 180+ metara, a ti gledaš u desno? I ti krećeš jer nema nikog.
Da li jasno vidiš mali motor, bez upaljenog fara (npr) na toj razdaljini od 180m?
Da, prošao sam tuda brdo puta, nizbrdo je na obe strane, što je otežavajuća okolnost.
Ako su, predpostavka, išli preko 180, osudite me slobodno, ali deda je kolateralna šteta. Supermen ne može da odreaguje u tim situacijama. A ne čovek od 83god.
Žao mi dece, najiskrenije. Ali nema drugog ishoda za te uslove i situaciju.