@marcos
Nije to prokletost, to je u srži svakog čoveka,u njegovoj psihi.
Opisuje se rečima: prerastao sam ga, želim bolje ako mogu, zasitilo me, želja za promenama...
Uzmi što ti život pruža.
Ne treba se vezivati za "gvoždje", ti si njega kupio, ne on tebe...ali...
To ne znači ne poštovati ga.
Imaš odličan pristup svemu ovome s moje tačke gledišta.
Izvagaćeš ti to dobro.
U zdravlje.
PS: Čekam putopis.