-
Broj tema i poruka
1080 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: the_doctor
-
Da li si siguran? Ulazim sad već u metorološku nauku, teoretišem. 7mm kiše, kao. Pa ako je to po metru kvadratnom... Pa da li misle na 24h ili po satu? Sludeh se, tražim prodju.
-
Ljudi, kakvi ste vi sa stavovima za skup dole? Ići ili ne? Da i prebolim motor, pa da odem kolima, što mi se ne radi, opet, šta dole da radim(o) ako kiša odluči da sipa bez prestanka? Da sedim u sobi? Planirao sam možda Subotu i do mora da se spustim. Nije problem malo pokisnuti uz put, al ostalo....
-
@nafetS Nemam ti šta oprostiti, jer nisam ništa ni zamerio
-
@nafetS Ne ne. Komentar nije bio s tom namerom. Već stvarno kao najbolji izbor od ponudjenih, po meni. @Gordak985 Taj taj. Dragi mi Maler. Vozimo se već 3000km bez da grcne, da ga ne ureknem. Spremamo se i za Trebinje. U ljubavi smo opet Srećno s kupovinom.
-
Ja pre dva dana uleteo u woby, i uzeo womax dvodelna. Gumirana, šavovi lepljeni i šiveni, zelena boja, torbe sa rajfešlusom. Probao na moto jaknu, i preko moto lona. Top. Nisu testirane još na kiši. Nešto malo manje od 1500din.
-
Moj glas ide za Fazer
-
Nije mi uopšte zanimljivo da idem kolima, a i dole ako bude padalo, šta da radim...sedim u smeštaju?
-
Ode i ova. Ne zezam se. Lock.
-
Baci koju sliku...
-
Aktuelno.
-
@nafetS Srećno da te služi. Čuo sam za šta ti treba. Neka samo to imaju na sebi. Lock!
-
Uslužni oglas. Prodajem Scorpion EXO 510 Air kacigu u M veličini. Perla bela boja. Dobro očuvana. Nikad pala i slično. Kupljena u MaxMomentu. Poseduje pumpicu za obraze i sunčane naočare. Imam vrećicu i kutiju od kacige. Cena 70e. Lično preuzimanje u Beogradu, Voždocac ili Savski Venac. +381659981988 Nikola
-
Ovo što vidim me baš smara. Nadam se da će ovo sunce malo razmaknuti ove oblake bar za vikend....
-
@estel Samo da pozdravim. Videli smo se ispred DD moto-a prošli vikend. Prepoznao te sad sa slike.
-
Negde sam uhvatio detalj, da na forumu ima spisak šta sve treba poneti na duži put motorom. Nisam u stanju da ga nadjem. Može li pomoć u vidu linka i 200e u koverti... Šalim se, samo ovo prvo. Unapred hvala.
-
....kao fabrička! Bravo
-
Mali korak za čovečanstvo, ali veliki za čoveka...
the_doctor je odgovorio članu the_doctor u Putopisi
@travelman Tako je. Ko odgleda, kao da je prošao turu sa nama. Hvala na gledanju i pohvalama Sale. Gajbe? Nemam pojma. Zatekli ih tamo. Bilo zgodno spustiti kacigu i stvari na njih. Na drugo pitanje: Čovek legenda. Dobro provedeno vreme s njim. Ponovićemo. -
Mali korak za čovečanstvo, ali veliki za čoveka...
the_doctor je odgovorio članu the_doctor u Putopisi
U laganim pripremama za Trebinje, stiglo je dva sata kvalitetnog programa sa poslednje ture. Pa ko bi danas da se vozi, a ne može zbog vremenskih uslova, neka zalegne, i pusti video.... -
@max80 Kod mene je još kod predhodnog vlasnika odradjeno ovo.... I to je taman to što tražiš. Ne arlauče, a dobiješ tu potrebnu notu u obrtajima. @blackmore stalno vozi iza mene da bi slušao "formulicu".
-
@travelman Vodim ženu
-
Samo da se pohvalim današnjom majstorijom. Moglo je jos dva cm bliže migavcima, al to je to. Plus minus. Ofarbani. Da uzmem sutra nerdjajuće šrafiće, i kao puška. Za prvi put, ja zadovoljan.
-
Prijavljujem se i ja za pomoć ukoliko se uklapamo prostorno i vremenski - tipa, da nije baš u radno vreme. Drugarski naravno, zero trošak, što kaže @Satelis na drugarskoj osnovi. Sa 10m mogu da prepoznam maticu 13mm. Valjda je dovoljno predznanje.
-
Malo brljao po forumu, pa ovu temu nadjoh kao najpribližniju. Vidim gore već neka rešenja za Fazera za oslonce bisaga, pa ću to napraviti, ili skoknuti do Sebe da mi to odradi. Pitanje je ima li ko iskustva sa ovim modelima, šta više ili manje nude ove od 10 ili ove 15. Sa zapreminama su tu negde, i jedne i druge. Ove poslednje su mi favorit, al crv sumnje kaže: "što su najjeftinije?"
-
Uslužni oglas: MT Blade 2 kaciga u M veličini (57-58cm). Kaciga poseduje 2 viriza, providan i tamni, na tamnom se nalazi pinlock. Savršeno očuvana. Takodje poseduje sunčane naočare i originalnu vrećicu. Kutiju smo bacili. Cena 100e. Lično preuzimanje u Beogradu, Voždovac ili Savski Venac. +381 65 9981988 Nikola
-
Mali korak za čovečanstvo, ali veliki za čoveka...
the_doctor je odgovorio članu the_doctor u Putopisi
@Eol Zahvaljujem kolega Slažem se za osmeh. Trudim se da svakog dana nekom izmamim bar jedan dobar. Jbg, kako to da ti opišem!? Kao kad imaš dobru žensku, pa ona sve hoće... Hoće kako ti hoćeš. Pa tebi sve potaman dok je trošiš. Pa joj se uvek vraćaš...nezasit. Eto, takav je...
