-
Broj tema i poruka
1080 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: the_doctor
-
A to, nisam razumeo, Ma jutros ga uzeo. Tek ću, verovatno kad dodje loše vreme, da se bavim tim stvarima, i ostalim sitnicama. Skidam to sigurno Druže @Vampa hvala ti Biće
-
@vex Ne ne. Ovo je za gušt. Da žena i ja tučemo kilometre. Ako misliš na profilnu, to ne diram. Tu ne menjam već 15god unazad.
-
@Atorn Tvoji su. Ubacujem u kola, zovi da pijemo kafu na standardnom mestu. Sredu sam tamo, ako ideš na onu stranu Odgovara?
-
@Skittles Viška ili se samo hvališ?
-
Evo vrtimo dalje... Nudim sundjeraste gripove za ručke Edit: @N.F.S. ima uputstva za montažu. ...a dobro bi mi legao jedan prekidač za korman, treba mi za maglenke, ako neko ima viška. Može i trampa
-
Evo da i ovde overim priču. 2006, 86000km Spalih danas prvih 200km, prezadovoljan! Lutka!
-
@Pirotehnicar Ako dozvoliš ...i osećaja za ljude oko sebe - samoživost na delu.
-
Čekam odgovor. Javljam! Edit:
-
Prodao ga! Brzo, lako i dobro.
-
Moj dobar drugar prodaje pomenuto motorče. Njemu da učinim da okačim oglas, nekom možda ovde kao pomoć da uzme dobar primerak. Dakle.... XT 660 X - 2005, 65ks. 64000km Mita - 063/77 888 29 Pozovite se slobodno na mene, i recite da ste ovde videli oglas, dalje će sve biti lakše hahha Link ka PA: Yamaha xt 660 x WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha xt 660 x, 2005. godište, Supermoto, vozilo prešlo 64000 km, Zvezdara. Cena 4.100 € - Motori -...
-
Ode! Prvi lik koji je došao ga i uzeo. Nastavak uskoro....
- 14 odgovora
-
- 19
-
-
-
Kum mi šalje. Dekojner neki od sto god u Lančiji. Za malo da skine kolegu sa skutera. Pustite ton, malo muzika, malo pozdravi deki. Želje, čestitke, pozdravi.
-
Poznat organima gonjenja od ranije...
-
@ŠekiKG A ne ne. Ne znam kako je zvučala moja poslednja izjava, ali znam za foru. Uvek to uvalim nekom od učesnika u pravljenju. Nisam ni jednom do sad nit' čistio, ni' sekao luk. Al situacija sa "ima dosta" je tačna.
-
@ŠekiKG Hvala kolega. Probaću finese prvom prilikom. Oko ovog koliko mesa, toliko luka. Nikad ne bude u mom slučaju jednako. Deprimirajuć posao, čistiš luk, plačeš nikako da dosegneš meso. I onda u nekom trenutku sledi: "Ma da, dosta, to je to." To tačno tako bude, oko 70%. @Nele11 Ne javljaš ništa. Kako prošlo?
-
@Nele11 Sto od sto se slažem sa kolegom @MarkoMoto. Pravim identičan, uvek se omaže sve do dna. Dodao bih samo dve cake: Prva je da se meso od kog praviš veče pre iseče i ostavi da odstoji u vegeti i luku. Osetna razlika bude. Sečeš pola pola - sitnije i krupnije. Sitnije se raskuva, da gustinu. A krupnije je za na kašiku u toku jela. Druga je da ja, ne uvek, ali često pred kraj krknem mešavinu za supu od pečuraka. Lepo sve poveže, izgubi se ona vodica koja se javlja po vrhu, a ič ne poremeti ukus. Srećno. Prenesi utiske i šalji slike.
-
Uhvatio me danas neizdrž u realizaciji svog plana oko promene motora, a i bilo slobodno popodne, pa sam se pozabavio malo fotkanjem. Evo i linka ka PA ako treba nekom proslediti. Yamaha FZ6S Fazer WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha FZ6S Fazer, 2006. godište, Touring, vozilo prešlo 82000 km, Novi Beograd. Cena 3.800 € - Motori -...
-
Ja sam mog teška srca stavio na prodaju. U nadi da će što pre doći bolja zamena i ponovni duševni mir.
-
Pili pivo kažu... ja bih ga za muda obesio na Terazijama, za primer. Saslušan suvozač koji se nalazio u "puntu" koji se zapalio na auto-putu: Nenad otkrio gde su krenuli "fijatom" i zašto su vozili suprotnim smerom NOVA.RS Nenad K., suvozač iz automobila "fiat", saslušan je na okolnosti saobraćajne nesreće koja se...
-
Dobar dan dobri ljudi, Priča ide dalje. Žena i ja napravismo par dobrih tura unazad mesec dana, osladilo nam se i hoćemo još. Ujedno smo i svatili da bi nam godilo nešto veće i komfornije, udobnije. Možda i nešto što malo može i da ide van asfalta. Ko je čitao moje poslednje putopise zna i o čemu pričam. Tako da sam definitivno odlučio Malera proslediti dalje. Motor je opet aktuelan za prodaju. Od poslednjeg pisanja ovde Maler je dobio novu zadnju gumu, crashbar, maglenke, distancere volana, nosače bočnih torbi i torbe, nov lanac i lančanike i uradjeno sedište kod Srdjana. S toga će cena u odnosu na poslednju ovde pisanu ići malo gore - ni upola koliko je uloženo. Sadašnja kilometraža više nije 76 nego 82 hiljade. Mali servis je za 500km. Ulje i filteri kupljeni, ili će ih dobiti budući vlasnik. Ili će servis biti odradjen. Zadnje pločice su pri kraju. Pogodite, imam i njih kupljene. Domaćinski. Cena za forum bi bila 3600e. Mislim da je za ono što se sve dobija više nego korektno. Na Polovne automobile će za koji dan, do tad oglašavam samo ovde... Par slika od "ovih dana". Pre nego što je uradjeno sedište. 064/25-35-195 Doca
-
Moje prvo i lično susretanje sa tim. Situacija pre jedno 10ak plus godina. Keva i ja u kolima, peglam Zastavicu 101, 120-130kmh, "brza" traka. Prestrojim se u desno, račvanje puta posle Banovaca, idem u smeru ka Bg, predveče, pa se prestrojim još jednom, na tom delu zbog račvanja ima 4 trake ja idem ka aerodromu. I samo u jednom trenutku farovi, sekunda, zuuu pored mene. Ćutim ja kao zaliven, noge mi se odsekle. Taj dan smo u selu rmbali ceo dan, ma reko istripovao sam, umor, nema šanse. Pogledam u kevu, ona skamenjena pita: "Sine, jesi li ti video isto što i ja?" Ne nisam se istripovao. Hladan znoj u trenutku.
-
Šta je sa ljudima koji voze suprotnim smerom na autoputu koji ku... SERBIA LIVE - BEOGRAD (@serbialive_beograd) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 1,748 likes, 165 comments - serbialive_beograd on September 3, 2023: "UZNEMIRUJUĆE! "Trenutak... Zna li neko nešto detaljnije o ovome?
-
Mali korak za čovečanstvo, ali veliki za čoveka...
the_doctor je odgovorio članu the_doctor u Putopisi
Dobio sam od pojedinih kolega pohvale za putopise, hvala im...kuražim se pa teram dalje. Jutros ustali žena i ja, naspavali se dobrano. Skoro je pola 9, pa gledamo gde ćemo. Jedini ograničavajući faktor je neka popodnevna kiša koju su najavili oko 18h. Pominjali smo skoro mini turu do Vršca, pa se taman uklapa da to obrnemo danas. Akcija! Spremanje, po kiflice, put Pančeva. U glavi mi uz doručak ide pesma: ...pokraj mene više nisi čamcem plovim sam po Tis.....a da Tamiš.... Jedino što razbija monotoniju jesu...madaaa, i one se samo vrte, i? Ništa. Vrte. I to je u neku ruku monotono. U neku ruku da, u neku ruku ne...vic. Ko ne zna, neka viče. Dobar! Svom onom vetrovitom ravnicom stižemo do pred Vršac. Idemo tačno tamo gore. E baš tu. Uz jednu malo pauzu za fotkanje. Popeh se gore... Asocijacija odmah beše... Al' im ga je šuknuo...spičio ga u rikverc pa.... Dodjosmo dokle je moglo točkovima, dalje strmo djonom. I u sred sve te nepregledne ravnice breg. I sa njega se vidi svašta... Da slast bude veća danas je gore gomila ljudi koji su, po mojoj proceni, ludji nego mi... Zatrče se, skoče, i odoše... Ovako nekako.... Ono zbog čega smo došli... Pogled na drugu stranu... Na platou ispred kule takodje i.... Prošvrljasmo još malo po lokalu. Videsmo ili možda bolje nadjosmo i... Malo i zivotinjki... Izguglasmo i neki vodopad u blizini, krenusmo tamo, ali cvrc. Put je sav raskopan, po navigaciji njime treba da se vozimo oko 3,5km. Neka fala. Lep je i na slici. Haha... Majmunče, k'o majmunče.... Podjimo nazad...na putu ka BG nam je na ruti Banatsko novo selo. Tamo mi je dobar školski drug. Okrenem ga da vidim da li je za sok, kaže prave pasulj on i ekipa, očekuju nas...juuuu...stižemo. I stigli smo. Uhvatih ladovinu... Zatrčah se ka kotliću, kad ono.... Tek dinstaju luk. Leleeee pa ovo neće bar tri sata biti gotovo... Nemamo toliko vremena, a ni mesto me toliko ne drži. Pošašaviću u mestu. Sa žaljenjem se nakon predaha i malo ćaskanja upućujemo ka Bg. U Borči tankamo stomake u Walteru. Asocijacija nije bila samo na Batu i lokomotivu, već i na... 10 u pola sa dva kajmaka i kupusom. S prvim crnim oblacima dolazimo pred zgradu. S prvim kapima kiše zatvaram današnji putopis i nešto manje od 250km. S suzom u oku gledam pasulj koji je gotov, a koji nisam probao. Upisujemo standardno bod na frižider listu... Do sledećeg pisanja i čitanja hvala i sportski pozdrav- 269 odgovora
-
- 18
-
