Jump to content

Moto Zajednica

the_doctor

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1080
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: the_doctor

  1. Dok ne izleti nešto novo po akcijskoj ceni u obzir dolazi neka manje nošena polovna, pa ako neko ima neka ponudi. Koža obavezno, poželjno Alpinestars, sa pripadajućim protektorima... Moje dimenzije: 183cm, 98kg. 56, 58 ili 2xl, 3xl odokativno zavisi od "kalupa"? Udrite s ponudama, i hvala unapred.
  2. Ne znam da li je pomogla moja sirena, video sam šta će da se desi, ali ovo je svakako moglo grdno loše da se završi...
  3. Ne raspaljuj.... ni one prve nisam prežalio
  4. @Atorn Citiraću Blažu da ne pišem isto. Svaka ti čast! Hvala na pozivu, biće još prilika.
  5. Mali detalj
  6. Beži kišo s prozora!!!!
  7. Ima li neko način da rastera ove kišne oblake koje najavljuju za sutra?
  8. Odlično ti ide! Što bi se reklo: "keep rolling"
  9. @zaludan To mi fetiš. @travelman I dalje sviram kokama, svih godina i zanimanja (vaspitačicama npr) @zika56 Ma kakvo kidanje živaca...čuješ mi po glasu da se nisam iznervirao, smejem se na sav glas
  10. @Atorn Čuj jedna, više njih. Evo ga jedan klizeći.... baba i deda. U zbiru blizo 200 god. Bukvalno!
  11. Ono...fasciniran sam. Sa kojom nežnošću lik zanemaruje moje postojanje na ovom svetu... S ovakvim ulaskom, ima materijala i za "Bahata parkiranja". Ukoso, najahao na vrata ovom s njegove leve strane. Laaaaagaaaaano! Edit: Život je lep!
  12. Vodio sam ih sve na kafu Šah mat.
  13. S' licinog mesta....
  14. Ne zbunjuj nas. Stranicu pre je Pablo već potvrdio Blažin post. NIS preko puta tehničkog pregleda Sunce. Početak Ugrinovačke, na samom početku uzbrdice. Mislim i da je komfornije za parking dok se skupimo.
  15. 1. Pablo 2. Blaža 3. Doca 4. Upravo na kasi, uzeh bezmalo celu kutiju.
  16. @QmBGD Bravo! To je moja podsvest zapravo i očekivala. Video sam ja njega. I očekivao, on će u prvu, sebi najbližu traku... Medjutim... Sranje mi je započeo dan, iznerviram se sabajle....
  17. Dobih zeleno svetlo za izlazak s posla za Četvrtak za akciju vrtić. Otićiću ranije na posao, ostati duže posle, svima dobro. Izostaću s akcije baš ako bude neki potop, kiša. Jer ni zimsku opremu nemam, a kamoli kišnu. Ostaje da se skupimo u dnu Ugrinovačke na maloj NIS pumpi? Vreme?
  18. @Niksha ...i psujem.
  19. Klasično jutarnje razbudjivanje....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja