Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Cestitam @bily i da se lepo i sigurno navozas.
  2. Ukanalio vas Gija Nisam znao da postoje muski zenski motori
  3. Ako ti se svidja motor i odgovara cena, kupuj, zemlja porekla vise ne igra neku ulogu. Ako se ne razumes povedi nekoga ko se malo bolje razume pa pogledajte motor zajedno. Ako imas prilike oteraj ga u CF servis kod lastine stanice, mozda ce oni najbolje proceniti stanje
  4. Prognoza se promenila, koliko vidim svi cemo kod Bokija na krecenje
  5. 800MT 9890€ (sa svom opremom)
  6. Opustili se japanci, imaju ime pa mogu da spuste kvalitet, prodace se. A kinezi im duvaju za vratom
  7. Dobro nam dosao Birca
  8. Nisam ih jos video na tom nadvoznjaku ali hvala za info. Koliko sam cuo zabranjeno im je da stoje od pupina do iskljucenja za Borcu ali zato na tom nadvoznjaku posle iskljucenja stoje svaki dan
  9. Ako visa sila ne odluci drugacije eto i mene da pravim drustvo Goranu ( @QmBGD ) u podnozju
  10. @Zarkela javi se kad si tuda.
  11. Danas se provozah ovim putem 2b reda (nekada auto putem) i odmah se vidi razlika, dosta je bolje sada
  12. Javljaj sta si odlucio
  13. Jesi razmisljao o Hondi CB500, NC750, yamaha tracer 7, QJ ima vise modela, cak i CF800MT koji vozim toplo preporucujem
  14. @Dzimikane ne rece nam, a zasto bas v strom? Imas idealnu visinu i mozes da biras motor, v strom je jedini sa manjom kubikazom koji mogu vislji da voze
  15. Dobro nam dosao. Koje si visine?
  16. Moze li neko ko ima da pusti dimenzije ovog od 45 ili 55 litara kad stigne da izmeri
  17. @BokyBoy, nisam strucnjak za zmigavce, ali ako treba neka pomoc oko dugih i kratkih svetla tu sam, u kill switch se razumem malo ali imam coveka
  18. Uglavnom svi autoelektricari imaju taj aparat za proveru akumulatora, ako ti je neki usput
  19. Podrzavam sve ovo sto je @Satelis napisao i da dodam jos neke sitnice koje nikome ne padaju na pamet Hoces da budes zastupnik, koristis ime i logo firme koju zastupas, moras to da placas i to je fina cifra na godisnjem nivou, sajt sa imenom i svaki mail, opet placas za ime. Sve te dijagnostike se isto tako placaju na 6 ili 12 meseci, ima tu jos 100 cudesa. Da se ne pitamo posle zasto ovlasceni servis kosta a izasto se kod dobrih majstora ceka i zakazuje
  20. Da imas čamac vozio bi ti se čamac
  21. Koliko kosta ta dostava kad niko vise ne ide u prodavnicu?
  22. Sad kad udare pesacke i semafore kod autokomande, arene i na gazeli pa nam se use*u u zivot svima
  23. Dobih info, potvrda da je kolega polomio kljucnu kost i koferom zakacio auto, mahinalno u svemu tome odvrnuo gas, podigao na zadnji i prevrnuo motor
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja