Jump to content

Moto Zajednica

Sharky - Alex

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2322
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Sharky - Alex

  1. Kupis novu za 100-150€, lepo covek napisao. I obavezno racun sa sobom. @bdada ova tvoja rucka kao iz antickog doba
  2. Sta je tacno track log? 450MT se i meni bas svidja, bas me zanima koja ce cena biti
  3. Ovako nisam vozio ni na igrici gde kad pogines krenes odpocetka
  4. Kod mene 19 na cekanju, nadam se da ce stici i da posta nece zajebati nesto
  5. Prodat je tricity, zakasnio si Ovaj zontes se i meni svidja, ideja mi je da jednog dana (kad bude viska para) uzmem neki skuter za grad, ali ovaj nije samo za grad
  6. 3000 i da ga teram odmah
  7. Mene samo cudi sto nisu za ovaj novi uveli onaj fazon pretplate za otkljucavanje nekih opcija, kao na kolima sto uvode. To mi je najjaci fazon
  8. 700MT je 6300€ Ni ovaj nije napucan opremom koliko vidim tako da bi trebao da bude mozda i jeftiniji. Imam neki cudan osecaj da ce nas kinezi iznenaditi sa nekom bas niskom cenom ovog motora Meni se nesto bas svidja onako na prvi pogled.
  9. Svi pricaju o tom ne javljanju GSovaca, ja bas imam kontra iskustvo. Pisah vec negde, uvek vozim sa kacigom, jaknom i rukavicama, valjda me shvataju ozbiljnim motociklistom pa se jave Na otvorenom putu skoro svi odpozdrave, po BG-u najmanje oni sa R-ovima sto im kaciga lakat cuva, doduse ni ja njih ne pozdravljam.
  10. Nemoj apple da mi diras, ovde pljujemo samo BMW
  11. Da imam para skupio bi celu kolekciju kineza na parkingu, dizajn svih kineza mi se bas svidja
  12. A oglasi vec puni GS-a koji su presli 79000km
  13. “Značka” se ne doplacuje vise samo novcem vec i glavom. Srecom niko jos nije javio da je neko nagrabusio zbog problema sa kardanom a nadam se i da nece
  14. Pozdrav i dobro nam dosla Natasa. Primetio sam da se svima svide motori koje su vozili u autoskoli, mozda zato sto je prvi koji su vozili ili se emotivno vezu, Naravno ne mislim da je to los motor
  15. Kupis motor od 30000€ i u salonu ti kazu, “ovo” moze da ti pukne i da blokira tocak i da pogines, inace je jako dobar motor
  16. A nekada si bio cool tip
  17. Malo novina od CF-a , danas predstavili na sajmu u Italiji Dva zanimljiva modela: MTX, slican kao 800mt ali ima cf-ov trocilindricni agregat od 675ccm 450MT vise na: CFMOTO ignited excitement at EICMA 2023 throwing a light on the future with a power-packed line-up WWW.CFMOTO.COM November 7th 2023, EICMA, Milan, Italy
  18. Za sve postoji resenje, samo je zelja bitna
  19. U prevarantskoj drzavi kao sto je nasa ne kupujem nista polovno. I ovi sto prodaju novo su slicni ali je ipak novo i dobijes neki papir.
  20. Imam ja dva kisobrana, mogu jedan da pozajmim, lep crni, ali nema onaj zavijutak dole kod drske
  21. Pozdrav i dobro nam dosao
  22. Stojim na semaforu u poprecnoj ulici, a u glavnoj (Dimitrija Tucovica) prodje jedan 800mt , mislim se, stvarno bre lep motor Evo i neke slike od danas, dva GS-a, jedan nemacki drugi kineski
  23. Sinoc probao prvi put, grejace rucki i sedista. Na 1 greje kao ludo, mogu da zamislim kako je na 3 (max) Po meni nije to los dodatak ali da moram da ga platim dodatno ne bi uzimao, sto se rucki tice mnogo vise znace stitnici da ne duva direktno na sake, a dupe se kako tako zagreje posle par minuta Inace kad se jednom ukljuce grejaci ostaju ukljuceni i svako sledece startovanje motora, da ne zaboravite, a ima i indikacija na ekranu pa se vidi
  24. Delovalo mi u pocetku jako mekano ali se pokazalo dobro u voznji za sada, mozda cu se na prolece igrati sa time
  25. Izgleda da je danas predstavljanje novog 800MTX, kombinacija GS-a i Tenere
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja