I ja sam juce leteo prvi put, posle svakojakih kineza ovo je vrhunac tehnologije
@Gile ti si ono bese isto uzeo mini 4k? Ako jesi on nema mod pracenja, nema senzore prepreka pa zato navodno nema. Drzac za telefon na djojstiku je i antena inace
Ja sam morao da promenim komande na kontroleru u mod3, u sustini zamenio palice levu i desnu, sad desnom uzlece i slece i rotira se a leva upravlja, tako sam navikao na igricama i nekako mi mnogo lakse.
Evo i prvi bonus video, nista montirano, kako sam snimio tako sam postavio,