Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7946
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. koliko sam skontao, ti bi nesto sa 4 cilindra i puno obrtaja, da se cuje ko veliki motori, mozda bi trebao da uzmes u obzir Suzuki GSF 400 Bandit, ima ih dosta kod nas, a to je super masina, ja sam 2 godine imao Suzuki RF 400R a on ima istu masinu kao Bandit, i mogu reci sve najbolje o njemu, fantasticna masina
  2. najvise volim da odradim da bude fabricki, samo u krajnjoj nuzdi pribegavam drugim resenjima
  3. kakva grehota tako brzo voziti kroz tako prelepu okolinu nemoz se nagledati koliko je lepo, ja bi bolje ganjao na stazi, a ovde lepo opustenim ritmom i uzivati u prirodi Al da je CB zverka, jeste
  4. gledao, i bas uz qrac nema za CB500 , a nema ni kvacilo sajla, bem ih ko da su se urotili protiv CB-a a za GPZ sve ima evo bas sad upravo cackam slavinu, ispostavlja se da je membrana ipak ok, drzi , kad zaverglam pusta gorivo, kontam da je verovatno bila zaglavljena u otvorenom polozaju posto je bas dosta prljavstine bilo u slavini Sad cu da je ostavim da prenoci pa da vidim da li ce ujutro biti vlazna
  5. mozes to da narucis preko Sekule sa foruma
  6. kupujem set za reparaciju slavine Honda CB 500 ,model pc26 1994 god.
  7. auu jebote ovo bas nije moja nedelja nedavno mi motor nesto zatrokirao na rezervi, pa reko ajd da skinem slavinu da je ocistim, i rezervoar da ocistim, i krenem ja to da uradim i primetim da mi slavina nesto malo vlazi, rastavim ja to, skinem rezervoar, isperem ga, ocistim slavinu, bogami bilo je djubreta kolko oces, i sastavim sve nazad i sad mi jos vise vlazi, i da stvar bude gora, mislim da mi je otisla i ona vakum membrana jer benzin curi kad skinem crevo a nebi smeo, e do qrca... Tako da ako neko zna gde moze da se nabavi set za reparaciju slavine nek javi
  8. hehe, ja sam moju bome podmazao, sav sam bio od ulja kad mi se izvukla kad sam je budzio nazad Ali kao sto sam vec reko ranije, moja sajla je vec bila pukla, pa je skarabudzeno, tako sam kupio motor, samo samo tek sad to video A sto se tice putanje sigurno je dobra, sprovedena da se najmanje moguce savija
  9. a jel ti buzir od original sajle? Izmerio si buzir? koliko cm je? Kontam da bi ono podesavanje na rucki i dole kod kvacila trebalo da bude na sredini kad je dobra duzina sajle
  10. pa i ja mislim na kraju da cu morati nesto da skarabudzim
  11. Dobro nam dosao komsija Hondista
  12. batali 2taktne masine, uzmi neku 4taktnu 125-icu, to malo trosi, solidno ide, pogledaj u podforumu "Kineska Imerija" tamo mnogo hvale Sprint Pulser 125, a i njih najvise vidjam na ulicama, definitivno su najpopularniji i najbolju u smislu ulozeno-dobijeno
  13. prodajem original paktreger plocu za Hondu Transalp XL600V cena: 1000 din
  14. Transalpinisti, ako nekome treba prodajem original paktreger plocu, cena 1000 din
  15. kupujem original sajlu kvacila za Hondu CB 500 1994god.
  16. mozda tvoja nije originalna, ali funkcionise normalno Moja je kratka do yaya, morao sam na rucki da skinem onu okruglu kontra maticu da bi mogao vise da uvrtim onaj saraf kroz koji prolazi sajla, i tako sam jedva ubacio sajlu, i sve to u punoj opremi na vrucini u centru grada sa onim kombinovanim svajcarskim army nozem upravo sam iskopao podatak na Wemoto: Outer Cable 91.5cm Inner Cable 102cm, pa ajde ti ipak izmeri , cisto da potvrdimo tacnost podatka
  17. fazon je u tome sto je vec budzeno, to jest skracivana je sajla, tako sam kupio, pa sad neznam koliko je originalna bila dugacka eventualno ako neko hoce da me zaduzi za pivo pa da izmeri duzinu sajle na svojoj CB-ejki Smorio sam se, u LOUIS-u ima skoro SVE za CB500 al bas jebenu sajlu za kvacilo nemaju
  18. U jednoj radnji kod nas imaju i LS2 i NOX kacige i probao ih, i mogu reci da je kvalitet sasvim dobar kod obe, verovatno cu i uzeti jednu od te dve, i uopste mi ne izgledaju ni malo losije od HJC cs14 koju trenutno imam
  19. aloo sekto sta se radi, nema vas, svi se vozaju Ako neko zna informaciju gde ima da se pazari sajla od kvacila, moja je pri kraju, tj vec je pucala pa je budzeno, hocu to da menjam
  20. gde ima da se pazari kvacilo sajla za CB500 ??

    1. VPetar

      VPetar

      mozda Boban-sajla?

  21. kacige su Francuske proizvodnje, tako da o kvalitetu nema potrebe pricati evo zvanicni sajt: http://www.nox-helmet.com/
  22. dzabana steta sto nisu za CB500
  23. e moze i dvoklipno drndalo PC26? kao bivsi imalac i veciti postovatelj i obozavalac Hondine V4 simfonije
  24. mozda negde vuce fals vazduh, pregledaj gume izmedju karburatora i glave i vazdusnog filtera
  25. zaribao ti klip koji gura plocice, trebas sve rastaviti i ocistiti, promeniti ulje, i gumice, verovatno je zato i zaribao, nemoj tako da vozis, zadnja kocnica MORA da bude ispravna, i mora da se koristi, naravno ne toliko koliko prednja, ja otprilike koristim prednju 70% a 30% zadnju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja