Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Jok
  2. Jok i jok
  3. Honda GB 500, bila je vec, namucio me covek posteno @Razer, precrtaj nesto preko slike da ne moze da se radi google image search
  4. Motor u sobi, moj covek
  5. Razer ubo Honda CB 400 SF Super Four Zanimljvo je koliko je varljiva, svi misle da je gromada od 1000 i vise ccm, a ono u stvari mala masinica 400ccm
  6. jok
  7. evo ga
  8. Sa' kad zabiberim neko zajebano motorce, nedelju dana ga necete provaliti samo da se setim neceg
  9. Yamaha XS 1100 uljni hladnjak je otkrio
  10. Kawasaki Z1000, Z750 gt ...bem li ga
  11. Istvan Pozgai
  12. Disko Nindža

    Opozivi

    U kom servisu si bio? Ako je ovlasten za BMW, kontam da MORA da ti da informaciju o opozivu, drukni ih svabama, sigurno bi popizdeli da cuju sta se radi ovde
  13. Dobro nam dosao daj neku fotku masinerije
  14. Dobro dosao komsija
  15. Sad izgleda kao da ima rezervoar sa Turbo modela, a plastike sa standardnog, ali u sustini plastike nemoras farbati, mozes ih uraditi folijom, jer nisu preterano komplikovane, mada ni ova tvoja kombinacija nije losa, ja bi samo dodao preko repa jednu crnu liniju da prati onu crnu liniju koja krece sa rezeervoara pa ide sediste i onda preko repa. ovako nekako:
  16. Lepo lepo, samo nije mi jasno zasto si farbao onu crnu samo na rezervoar a ne i na ostale plastike?
  17. Pa nemas bas neki velik izbor 4taktnih 125-ica, u toj klasi meni licno je najbolji Koreanac Hyosung GT125R najmasivniji je, ima V2 masinu, ozbiljniji zvuk , samo oni su malo redji kod nas, pa je malo teze naci delove, ali nije nemoguce
  18. Pa u svakom slucaju, to sto ti je akumulator prikacen na pametan punjac to mu mnogo znaci i pomaze pa i ako je u hladnoj garazi, ali opet, zavisi kakva ti je garaza, nije isto ako je neka govnarija sklepana od dasaka i promaje, ili je zidana, ili ako je ispod zgrade u suterenu...
  19. Dobro dosao imenjak
  20. Za regler se javi Joski sa foruma, on ih radi i odlicni su, pola foruma ima njegove reglere
  21. Dobro nam dosao komsija
  22. Dobro nam dosao, opet
  23. Jeste, Gilera Saturno 500, masina preuzeta od enduro modela Dakota, a inace Saturno su Italijani pravili u saradnji sa Japancima i to samo za Japansko trziste, ali je na kraju motor ipak prodavan i u ostatku sveta, i ima 2 verzije 350 i 500
  24. @ pronto, ako si naso sta je, sto ne napises bolan? @SlobodanR1, sto se tice tog search image-a, to kod mojij postova ne pali, ja presvriljam sliku (linijama i sl.) pa ne moze da se vrsi "google search image" pretraga, i da budem 100% siguran, prvo je stavim kod mene u galeriju, testiram, i onda tek postujem u temu, tako da nema varanja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja