Ako ne grešim, taj agregat se dugo godina proizvodio u gomili raznih modela, XL, XR, NX Dominator, SLR, FMX... tako da verujem da delova ima na pretek.
Ne kukam za plaćanje ulaza, prosto ne idem na takve susrete gde se plaća.
Cena pića je uglavnom ok, dokle god nije veća nego u kafićima, svakako bi radije otišo na moto susret nego da sedim po kafićima.
Znači po tvom ispada da niko ništa ne popije preko dana, već samo uveče piju
Ja uvek popijem par pića preko dana i odem kući predveče, dal spadam u bajkere ili motoriste?
Ma samo buši i ne sekiraj se, to tako treba, da bude 100% sigurno pričvršćeno,
nemoj da malerišeš sebe, da izgubiš tako lep i skup kofer negde... gledao sam sličnu scenu uživo na auto putu pri 120kmh, drugaru se otkacila torba i odletela, i sve stvari iz nje... nije bio lep prizor
@blackmore Taj nosac je sustinski napravljen univerzalan da mozes bilo koju plocu da zasarafis na njega, zato su ga i napravili tako da imas mesta da izbusis rupe gde god je potrebno.
Traction Control, Anti Wheelie i ostalo treba da bude U DESNOJ ŠACI vozača, to jest U GLAVI, a ko nema u glavi, nema šta da traži tamo.
Smrt elektronici, sloboda trkama
Zarko je izmuvao Điđija da mu dozvole da provoza 30 godina star Ducati Darmah 900SS od svoje svoje kuće na jugu Francuske sve do Aragona u Španiji, 900 kilometara vožnje, i potom sutradan čovek uzjaši motogp Desmosedići GP21 i cepa FP1, znači čovek je mega car