Jump to content

Moto Zajednica

Disko Nindža

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7944
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Disko Nindža

  1. Baš tako, može muzika i sa CDa da piči, ipak je to MOTO susret i MOTORI bi trebalo da su u centru pažnje, a ne bendovi.
  2. Provozao sam ga jednom, vrlo neudoban motor, to mi je ostavilo najjači utisak. ZX9R C je fotelja naspram 7-ice.
  3. Ako ne grešim, taj agregat se dugo godina proizvodio u gomili raznih modela, XL, XR, NX Dominator, SLR, FMX... tako da verujem da delova ima na pretek.
  4. Ništa ne promiče forumaškim očima
  5. Ne kukam za plaćanje ulaza, prosto ne idem na takve susrete gde se plaća. Cena pića je uglavnom ok, dokle god nije veća nego u kafićima, svakako bi radije otišo na moto susret nego da sedim po kafićima.
  6. Dobro nam došao Daj neku fotku MT-ice
  7. Znači po tvom ispada da niko ništa ne popije preko dana, već samo uveče piju Ja uvek popijem par pića preko dana i odem kući predveče, dal spadam u bajkere ili motoriste?
  8. U principu bi trebalo, ali to nije slučaj već duže vreme...
  9. Dobro nam došao
  10. Tako bi je posedovao...
  11. Dobro nam došao Mudar izbor motora, imao sam isti, odličan motor, udoban, povozan, hitar, jeftina rega.
  12. Dobro nam došla
  13. Ma samo buši i ne sekiraj se, to tako treba, da bude 100% sigurno pričvršćeno, nemoj da malerišeš sebe, da izgubiš tako lep i skup kofer negde... gledao sam sličnu scenu uživo na auto putu pri 120kmh, drugaru se otkacila torba i odletela, i sve stvari iz nje... nije bio lep prizor
  14. @blackmore Taj nosac je sustinski napravljen univerzalan da mozes bilo koju plocu da zasarafis na njega, zato su ga i napravili tako da imas mesta da izbusis rupe gde god je potrebno.
  15. Traction Control, Anti Wheelie i ostalo treba da bude U DESNOJ ŠACI vozača, to jest U GLAVI, a ko nema u glavi, nema šta da traži tamo. Smrt elektronici, sloboda trkama
  16. Ili još bolje probuši dve rupe na nosaču ploče i zašarafi je sa original platnom da bude ploča u 4 tačke pričvršćena kako je fabrički predviđeno.
  17. Zarko je izmuvao Điđija da mu dozvole da provoza 30 godina star Ducati Darmah 900SS od svoje svoje kuće na jugu Francuske sve do Aragona u Španiji, 900 kilometara vožnje, i potom sutradan čovek uzjaši motogp Desmosedići GP21 i cepa FP1, znači čovek je mega car
  18. KTM - tim za mlevenje karijera mladih moto2 talenata
  19. Najbolje puca tetrapak od čokoladnog mleka
  20. ^ To možda ako je u pitanju neki kinez, ili loše naknadno farban motor.
  21. Dobro nam došao
  22. Sace da imadu dva Italijana na Italijanskim motorima, a ima 8 tih Italijanskih motora na gridu, sad ako ne urade nesto nece nikad...
  23. Može čovek biti formiran i zreo kolko hoće, ali to nemože nadomestiti iskustvo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja