Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Alekre može,može,radilo se svašta.Zameša se tovatna mast sa uljem,sunđer u iberlauf,dok se ne proda,a posle....zna se.
  2. Meni zima samo kad gledam.I jeste.....posle sve garažirani motori,kako da nije.Jedini ja,rasturio,#??/!***++očigledno...nije mi dobro.
  3. Lično,ne bih više nikad eksperimentisao.Onda sam bio mlad..........po malo i glup.A ni sad nije bolje,samo se tešim.
  4. Ja ga sipao u 128,otišao je od mene u voznom stanju.Ne znam dalju sudbinu.Al evo sad ima moderno ime.
  5. Kasniš kolega.
  6. Pa to je nekad bio Ruski modifikator.Isto su ispuštali ulje,ali su i skidali karter i snimali dok motor radi.
  7. Oduvak si bio promućuran,prvo strendžer,pa ako treba,nek prvi on najebe.
  8. BaneVuk,veseo čovek.A ovaj Boki,sve nešto vezano za švaleraciju.
  9. Ništa dok Suzuki ne vrisne.
  10. bajker71 opaaaa,široko,nema šta.Sad ima da se steže samo tako.
  11. Eto,tako to rade vitezovi.
  12. Al si bacio žar u gaće.Al ako,ću čekam.
  13. I sve to jašeš........kako stigneš.Hahahahaha,morao sam,pa me ubi.
  14. Garaža puca od konjskih snaga.Znači,ništa ispod sto konja.
  15. Evo kako izgleda.
  16. Imam sličan,al mene šamara po ramenima i čujem baš ispod kacige.
  17. Kolko para,ako nije tajna.I koliki opseg,od do.
  18. Htedoh napisati da je možda problem u ergonomiji,to jest ,da poluga šaltača ne odgovara tvom položaju stopala.NFS je u temi CBF 1000 to slikovito i lepo objasnio,a važi za sve motore sa nožnim menjačima.Potraži i pogledaj,skoro je to postavio.
  19. Ja ovo mislio ozbiljno.Da probaš da stvoriš sliku,osećaj kako postupati sa biračem brzina.
  20. Probaj da provozaš neki Apn-4,ili neki Tomos sa menjačem,možda neki stariji motocikl,pa onda sedi na svoj motocikl .Onda ćeš videti da ide kao u sir.
  21. Poštujem legende.Ali prvi put kada sam čuo za izraz bimbalo,nije bilo skoro .Stariji majstori su mi 15 min. objašnjavali šta je to.Ja vičem bijaks,oni ,ma neeee,bimbalo.
  22. Ljudi,zašto komplikujemo.Opšte je poznato da se koristi izraz ,,bijaks" ili ako će mo po starinski ,,bimbalo".
  23. Podržavam za Abart Manijaka,ali ću dodati,da i NFS,i Kokodrilo mogu da uđu na tu listu.Zašto.Pogledajte razne teme,nesebično delili ono što su radili,a takođe,i svojim savetima i preporukama su pokušavali da izađu u susret.Predložio bih i JogiBear,svojim putovanjima,i putopisima to zaslužuje.To je moje mišljenje.Na kraju ću se našaliti,predložio bih i Travelmana,al bi me neki obesili za 00.Pozdrav za brata Travelića.
  24. Znaš li zemljače koliki su pet metara.To ima da se ide bre,pa plus pune ruke kad se vraća.
  25. De ga nađe,ko lutka.Takav jedan,i ništa mi više ne treba.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja