Ne bih mogao da se složim da je nemoguće uraditi karburatore.Prvo i osnovno po meni,je da se nabave kvalitetni delovi, a mogu da se nabave,doduše samo iz uvoza,i tu dolazimo do glavne začkoljice,a to je cena tih delova.Ne, zameniti smo neophodno.Znam lično,koliko je mene koštalo.I tu mnogi odustanu.Nešto može sa Ali ekspresa,ali za zdravo srce.......samo original.I da dodam,mnogo je jeftinije uraditi remont karbova,nego juriti brizgaljke,koje kakve senzore,klapne,motoriće istih.I kada krene igranka da sve to prepozna jedno drugo,iiiiiiii,opade kosa.