Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Ne bih mogao da se složim da je nemoguće uraditi karburatore.Prvo i osnovno po meni,je da se nabave kvalitetni delovi, a mogu da se nabave,doduše samo iz uvoza,i tu dolazimo do glavne začkoljice,a to je cena tih delova.Ne, zameniti smo neophodno.Znam lično,koliko je mene koštalo.I tu mnogi odustanu.Nešto može sa Ali ekspresa,ali za zdravo srce.......samo original.I da dodam,mnogo je jeftinije uraditi remont karbova,nego juriti brizgaljke,koje kakve senzore,klapne,motoriće istih.I kada krene igranka da sve to prepozna jedno drugo,iiiiiiii,opade kosa.
  2. Dobrodošao
  3. Treba podsetiti,da gušća ulja na nižim temperaturama daju tvrđe oslanjanje,dok na višim temp.rade mekše.Sve zavisi kada se motorcikl ekspolatiše,cele godine ili proleće-jesen,tome prilagoditi ogibljenje.
  4. Ulje za viljuške može da se meša,i da se malte ne pravi gradacija koja odgovara.Ako si sipao 30w,a dodaš recimo 5w,dobijaš prostom podelom 17,5w,što je između 15w i 20w,možda ti tako odgovara.
  5. Znači,kada kreneš da voziš,trebaju ti pamučne bele rukavice......i normalno,ni magla da te dodirne.
  6. Pridružujem se čestitkama,sestrama i braći bajkerima,da provedu praznik u miru,slozi i zdravlju.
  7. To što dobiješ,ako je baš za tvoj model,samo ispratiš uputsvo(ili pogledaš na You Tube)koje džekove koristiš,sve se kači džek na džek i ništa ne gibiš.I samo ispoštuj proceduru oko setovanja i to je to.I znaj da su malo tupavi ispod 1500 obrtaja,inače perfektno rade.
  8. Potpuno se slažem,samo sam mišljenja da je pre do naših ljudi koji se upuštaju u takav posao,to jest,koliko su ozbiljni da to rade na duže.
  9. Leelleee,kakva ti je viljuška.Al bitno je da ti je lančanik crn.
  10. @Biker Q vidi to po elektro radnjama,oni imaju sigurno.Vidi u onoj prodavnici na izlazu iz Paraćina prema Ćupriji kod pumpe,onaj sve ima.
  11. @Biker Q bila je šala.
  12. Ti si izgleda dobio priključak za gas pa podjebavaš.
  13. Bata Bane.....ti?
  14. Izgled i kvalitet za sve pare,ali probaj....da ne bude posle .....žulja 00.
  15. Jesi li je ikad probao....probao kod mene,ima je dečko 2017,znaa dosta da gura na rezervoar,a tvoji gabariti su malo veći.
  16. @Alekre hvala.
  17. Žaksi

    CB 500X novi

    Tačno je da kubikaža nije presudna,ali to duuuuuugoooo traje.Jedino,ako nekog ostavila žena,pa mu vreme nije problem.
  18. Alekre,daj adresu,gde ovo može da se nabavi.Iako sam zamenio ove godine lančanike i lanac,ovo mi se sviđa.A i neću dame ,,onaj"Beograđanin više proziva.Da mislim na @BokyBoy-a.Svaka druga mu je,znaš crni lančanik.
  19. Džabe,nema rikverc,pa mora da se gura......a zna i da se koprcne pa eto muke .
  20. Odavde vidim da je farban...........u Japanu.............pre 23 godine.......uživo još lepši.
  21. Tako jeeee,bata @bajker71
  22. E pa Radosave,dobrodošao.Teme oko dilema kupovine ima,i siguran sam da ćeš naći bar deo odgovora na tvoje dileme.A odluku uvek donosiš sam.Inače u ovom svetu nema baš uvek racionalnih rešenja.
  23. A tako bih posedovao tog tvog Bandita.Jedino da ti dam u zamenu mog Bandita i doplatim.Al ti nećeš malog Bandita nego ono ,triple,dabl ebemliga.
  24. Ali zato svi ležajevi sigurno znaju da je zima....dok se ne ugreju....a posle je i njima sve jedno,dok traju.
  25. Ajde opet da podsećamo.Vi ste gospodine ,odakle,koliko godina itd.Ovo je tema za predstavljanje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja