Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2475
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Ako si mislio da sa 200e središ motor,nisi trebao da ulaziš u priču.Ovaj hobi košta malo više.
  2. Eeeehhhh,bata Vojo,to bi bilo baš goooddd.
  3. @shoyyka eeeee ovo je pravi zvuk.Baš mi se sviđa,dubok,baš kako treba.
  4. Šoooojkaaaaaaaa.....daj snimaaaaaak.
  5. Žaksi

    Formula 1

    Proći će kao Vetel i Alonso pre njega.
  6. Eeeee baš lep zvuk imaju ta tri cilindra.
  7. Nosim Shima moto patike,i prezadovoljan.Gledao na sajmu opremu,odlična a pristupačne.cene
  8. Pozdrav
  9. Ma ne sporim da mu stoji,ali sam ja poseban bolesnik,vidim i ono što se ne vidi(mislim na nečistoću).Sad sam u dilemi.A imao sam i troškove oko gasifikacije,treba vremena da udahnem.
  10. Uf @shoyyka već dva dana se razmišljam,da je druga boja ne bih trepnuo.A i razmišljam se,šta će mi dva motora.Jer ovaj nemam nameru da poklonim.Tako da.......razmišljam.Vala preterah sa....razmišljam.
  11. @vex fabrički.
  12. A što?
  13. Posle ovih baterija,mogao sam i šmirglu da ližem,i to u granulaciji 20,a kamoli nešto mekše.Posle tretmana,ostane samo futrola.
  14. Pa zato što je Bandit,a ne tamo nešto fensi.
  15. @Disko Nindža ti li si ovo.
  16. U prilično dobrom stanju,cena.....više nego korektna.Ako ti se sviđaju,i odgovara broj,uzimaj.
  17. Ma šta sam uradio.....ništa,već mesec,dva.Nisam ni ušao u garažu.Prikupljam stvari za servis,i to je.Kad ga budem otkrio,sumnjam da će hteti da razgovara samnom.Moraću da mu tepam malo.
  18. Komšija Boki,dobrodošao.
  19. Da pohvalim Barel u BG-u.Pozovem telefonom da pitam za vizir i unutrašnjost kacige.u pitanju je MT Atom,javi se cura,objasnim šta mi treba,kaže da proveri da li ima na stanju pa javlja.Posle par minuta zove,imamo na stanju,zamolim da mi ostavi pa će sin doći po stvari,kaže čeka vas do Petka,a zvao sam u Ponodeljak.Ja zadovoljan.
  20. Hahaha,al si pustio dugačka svetla da izoštriš.
  21. A ko je decko.Nisam ga vidjao ovde.
  22. Ma kaci veceras,ko ce ceka sutra.Bolje to,nego video igrice da igras.
  23. Nema možda,uzimaj to.Dolazimo bata @bajker71 i ja da ga namontiramo,ti će zajebeš nešto.
  24. Uuuuuuu,lep zvuk.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja