Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7812
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Pogledacu. Uglavnom su mi sve preskupe, imam tekstilno-kozne, kozne sam prodao. Sad vecinom vozim u farkama bez zastite.
  2. Normalno da ima zato ove godine skip sve.
  3. Draga braćo i sestre, s velikim žaljenjem vas obaveštavamo da smo prinuđeni da otkažemo predviđeni moto skup. Želimo da naglasimo da mi ne organizujemo nikakav moto skup u Beloj Crkvi i da se ogradjujemo od bilo kakvih događaja koji se pominju pod tim nazivom. Nažalost, usled mešanja politike, nismo u mogućnosti da održimo događaj. Iskreno se izvinjavamo i zahvaljujemo na razumevanju. Nadamo se da će se do sledeće godine situacija smitiri, doći u normalu i da se vidimo opet u našem terminu!
  4. Ja sam L. Izgleda cu cekati priliku da idem preko da uzmem ili ako izleti nesto.
  5. Pitanje, za muske. Ima li kod nas neka ponuda dzins farmerica sa protektorima a da ne kostaju 200-300e? Lakse naci kozne pantalone nego dzins jbt...
  6. Pa sad zavisi, dosta njih se zalilo na udobnost sedista Bandita 650. A moje nije fabricko, preradjeno je da napomenem. Ne smeta mi ogibljenje, nije tvrdo. Mozda bi mi najvise legla druga koncepcija motora, jos uspravljeniji polozaj sedenja? ispravljenije noge u kolenima itd... Nemam pojma. Za novi ADV nemam love, pa cam ni jeftinog stroma xt. Inace, jos sam dovoljno mlad, da sam solo, zapicio bih sa njim na more bez problema.
  7. Najgori ljudi. Uvek sam mrzeo jebene skrtice.
  8. Ne volim ni ja te grebatore a narocito BOGATE grebatore kojima je zao nesto da plate a useravaju se od para
  9. Bas zbog klope da bih se zaputio negde, nema sanse. Dok sam isao bilo mi je bitno kakva je muzika i lokacija.
  10. Nego postavio sam video jer volim gledati te radove.
  11. Jeste potrosni samo sam ja set lanaca i lancanika furao po 30.000+ km bez zamene. DID. Osim lanaca, covek je naveo i lezaj kao i da se motor raspadao? Moglo bi malo detaljnije o tome, sta je tacno bilo sa motorom.
  12. Pa i ja bih mogao na 50, ali eto nedavno sam spicio do Zrenjanina od Plavne sa pauzom od 2 min Mislim da je i do treninga. Slabo vozim.
  13. Ma ok je meni GSR, lagan, prelako se vozi, proveren motor. Jedino malo ergonomski za moju visinu nije al izdrzi se
  14. Posaljes kod Srdjana da ti odradi. Mada ne moj ocekivati da ces onda moci 200-300km u cugu... Meni je to nekako normalno, nikad i nisam vozio udoban motocikl koji moze 200-300km bez da osetis.
  15. Cim oni odgovaraju EKSPRESNO na pretnje inspekcijom itd. znaci da nisu u pravu.
  16. Srecno. Sve mi se vise svidja Tenera.
  17. 36.414 Aufrufe · 22 Reaktionen | Oboren motociklista ispred Delta... WWW.FACEBOOK.COM Oboren motociklista ispred Delta Parka u Kragujevcu. Nije poznato njegovo stanje. Uviđaj je u toku
  18. Otisli momci iz Plavne. Nisam nikad bio u BL i Trebinju, moracu jednom.
  19. Zato se i drzim. Puno je tih rejsera koji su znali pa nisu vise sa nama.
  20. Rekordan broj poginulih i povredjenih ove sezone i sada sam trolcina jer coveku savetujem da se drzi ogranicenja? I ne znam zasto bi taj savet nekog pogadjao... Jel los savet, pogresan? To sto ja trolujem zajebantske teme to je drugo
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja