Upravo zavrsio tehnicki. 2500 dinara.
Nikakvih problema, opet je pitao za prednje zmigavce da li su led, i da proveri sliku od prosle godine, posto su isti bili no frks.
Signalizacija, brojevi, slikano, kocnice i to je to.
Napomena samo da je gadjao ugao da ne uhvati polugu prednje kocnice jer ona kugla fali, a fali vec 12-13 godina koliko je kod mene.
I prvi put sam cuo da je neko rekao da gpz500s ima dobar zvuk
Ukupan iznos registracije sa tehnickim 11.800din