Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7819
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Ne mora biti U3, koristim istu kameru. Inace nemoj ni snimati u 4k nije to pravih 4k.
  2. Hvala na opisu. Samo kada ja uzmem taj dozivljaj i pretvorim u ciste informacije dobijem: iron 883 ocas posla stigne do 100km/h, to je vec kako za koga. Moja gomila gvozdja stize brze od irona 883 do te stotke.
  3. Napravljen je u kucnoj izvedbi od stare stolice. Imao sam slike mislim sa detaljnim procesom i merama.
  4. Moram reci da konverzija sa tim farom na fazeru stoji ko piletu sise.
  5. Kad je prva trka?
  6. Kod pucanja i stucanja, ja uvek pocnem od svecica pa krenem na dalje.
  7. To je lako proveriti, akumulator i regler da li je ok.
  8. A nisam ga polirao samo ujutru na brzinu sa microfiber ova donja je iz pokreta pa mutna xD Da prethodni vlasnik nije oplevio sa njega bio bi u mint stanju. Moram priznat da sam ga poprilicno ocuvao za ovih 12+ godina
  9. Prvo stavi svecice koje su za njega, i namesti tu kutiju filtera kako i jeste.
  10. Nije toliko mator, cudno da pravi probleme
  11. Dobro je da nije stavljao koleno na vrat.
  12. Kolega, jel to zadnje kočiono crevo ide tom putanjom fabrički ili?
  13. Koje je godiste tvoj motor?
  14. Nz Moto - Test, Honda CBR 1000 RR-R contro Ducati Panigale V4 2020: WWW.GPONE.COM VIDEO - Abbiamo messo alla prova due autentiche regine del segmento delle supersportive. Sono diverse, ma entrambe magnifiche ed emozionanti nzm gde staviti nemojte zameriti za mali off.
  15. Očekujem od putne gume bar 15.000km.
  16. To je sasvim ok, dok ne naletiš na pljusak
  17. Što se tiče brenda da imam da ne razmišljam o ceni - Michelin pa Pirelli i to je to, ne bih tražio dalje.
  18. Imas TRW, oznaku za istrošenost guma u samoj šari gume. Kada se poravna sa gazećim slojem, istrošena je. Što se tiče brenda da imam da ne razmišljam o ceni - Michelin pa Pirelli i to je to.
  19. Neki senzor, elektronika?
  20. Nista, al sam se prisetio mog dream bajka iz teenage dana, ninja 636 2005/06... I dalje ima nesto u tom modelu...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja