Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7822
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Rekao mi je brat da obavezno vidim Debelo brdo. Necu onda autoputem predlozio mi je u NS preko Slobode pa onda tim putem do Valjeva, ne autoputem. Povratak bi bio preko Loznice pa na Begec na skelu.
  2. Mozda cu sledece nedelje motorom na Taru, kuda ici iz Baca i sta obici? Imam smestaj itd.
  3. 183cm i gpz500s mi je da kazem knap, ali za dvoje vec ne valja. Mada vise je za ljude od 170-180. Tako da moze i SV jer nije manji ni nizi od gpza.
  4. Bolje je od 10-40 i na 30+... a posto ne vozim nikad ispod 5 stepeni, 15-50w radi posao na 10+ bez problema.
  5. koja gradacija ax7?
  6. Imas na forumu lep Hornet 600s... 1950e
  7. Zato i kazem ono koji kurazz 1500 din...
  8. Do jaja, nece me videti vikendom kod kuce <3
  9. Ima Shell samo da nadjem. https://orbico-lubricants.rs/shell-advance-4t-ax7-15w-50/ Proveri cene. Ono AX7 sam vidjao za 700din sad vidim na jednom sajtu 1500, wtf.
  10. Da kupujem sigurno bih razmislio, taman gabaritno za mene, ne mnogo tezi od gpz-a a jaci i napredniji u svakom pogledu. I 4 u redu
  11. Lep primerak bas mi se svidja :)
  12. Cekam za Vajsku da vidim pa javljam, to je za 2 nedelje.
  13. A da li je zvanicno zabranjeno?
  14. Momci jel neko podesavao ogibljenje iza, sta mi treba od kljuceva? Pretpostavljam da nemam alat za to. Malo bih da pritegnem mozda jedan krug pa da probam. Sto se putovanja tice udobno je i upija lepo neravnine. Ali u krivinama je malo glindzavo.
  15. Cestitke kolega!
  16. Za GPZ cu da eliminisem sledece jer znam da je ispravno: Painkiller mi je menjao opruge kvacila, stavljene nove i moze da potvrdi da su lamele bile odlicne. Sajla kvacila nova, damperi u zadnjem tocku dobri. Hidraulicki sistem nemam. A procitao sam sijaset clanaka na ex500 forumu o tom lupanju kada se ubaci u prvu, i to samo prvi put dok je motor potpuno hladan.
  17. Danas ce osvojiti neko ulje na igrama garant xD
  18. Cuje se i na nekim drugim motorima. Npr. kod mene na gpz u se cuje samo na hladno i ujutru od prvog dana, nakon toga vise ne. Moze da se smanji tako da se pogura malo napred. I nije do kvacila uopste.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja