Za mene je uredjen javni prevoz ogledalo jednog grada. Automatski znaci manje i vozila, manje guzve, zagadjenja itd. Uz to, auto ne bih posedovao isto kao sto ga ni sada ne posedujem. Znaci samo bih koristio motor i javni prevoz.
Opasnost na sve strane, parking - ko voli da ostavi napolju a ne u garazi ok, semafori, policije, radari, guzve... Motor tu dodje, pa kao prevozno sredstvo.
Za uzivanje treba smugnuti van njega.
Yamahe u krajnjoj brzini najsporije, za oko 5km/h. Ducati najbrzi.
Bice da ce Markez opet da dere mada sezona je takva kakva jeste pa mozda neko i pomrsi malo konce.
I ja sam isto pravio tj. pravili su mi nosac od cevki od stare stolice i ispao je sasvim ok i evo sluzi vec oko 6 godina bez problema. Inace ne nosim kofer vec neko vreme al njega ne skidam. Posluzi kada nosim torbu na njemu i sl.
Proveri ovde https://motobikeshop.rs/sr/category/motocikli/kvacila/opruge-kvacila/550?page-title=Opruge kvačila
Iako za tvoj model trebalo bi da su opruge MEF 110-6 a takvih nema, ali nazovi pa ih pitaj.
Uglavnom prvo opruge popuste tako da znas za ubuduce
Meni se cesto desi kad krenem da preticem 2 vozila ispred, da ovaj prvi ili krene da pretice ili pokusa...zato uvek sirena pre preticanja, mada mogla bi da bude jaca.
Kod vas dole bas neke nesrece non stop u poslednje vreme...
Tu je osim vetra - gde i na ostalim modelima koji si naveo nije sjajna situacija sa fabrickim vizirom, najveci problem sediste. Kao i na 99% motora. A narocito sto posle toliko godina jos i propadne pa nakon 300km naravno da si ubijen.
Srecna potraga za novim motorom.
Copava.
Kod mene je bilo to da nije radila. Kod mene je princip da ne gasi kad ubacis u prvu vec kada ubacis u prvu i pocnes da pustas kvacilo ugasi ga ako je copava spustena.
Prvo sam ocistio prekidac na kvacilu ali on je bio ok.
Onda sam skinuo prekidac na copavoj i tu je bilo svasta. Rastavio i isprao kontakt sprejem i wd-om. Onda je proradio i sve normalno.
Proveri da kod tebe ne zeza neka zica koja ide u taj prekidac.
I ja sam odmah hteo pitati al je tema bila zakljucana da se ne spamuje.
Ja za sada da se javim, MC50 drzi i ponasa se odlicno. Videcemo za 2-3 godine. Do sada nisam imao ni sa jednom problem i nakon vise od 5 godina.
Sledece sezone cu da menjam prednju ali mislim da cu uzeti michelin ili pirelli.
Nisam nikada video da nekome eksplodira tubeless pneumatik na motoru ali je bilo situacija za neverovati i ovde na forumu.
Secam se davno da je clan koji je vozio touring motor, modela se ne secam samo mislim da je motor bio plave boje, postavio slike da mu je iskocila prednja kociona plocica na autoputu.
Svi su pokusali da dokuce sta se desilo i kako je moguce.