Nedeljno pomerim minut mozda.
Zato sto ga ne nosim stalno. Nosim ga tipa radnim danima 10h ostalo stoji. Vikendom cesto ne nosim.
Kada nije skroz navijen onda gubi tacnost.
Pa moze jednostavno da se odrekne dela akcize i da gorivo ne skoci. Ali nece.
Tako da te usrane price ne piju vodu.
Ko nas jebe, dabogda bilo 300din za litru do kraja godine!
Vučić kaže da će sutra realna cena dizela ići "možda i preko 250 dinara", ali će pustiti rezerve
N1INFO.RS
"Nas sutra čeka da odredimo cenu goriva, to će ići na realnih 250 dinara za dizel, možda i preko", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući cen
SUPERHIK JE TU!!!
WILLY MOTOR (@willymotorsevilla) • Instagram reel
WWW.INSTAGRAM.COM
5,979 likes, 178 comments - willymotorsevilla on March 17, 2026: " No, no estás viendo...
Prodao sam moje auspuhe za GSR-a coveku da preradi za Fazera 6 S1. Al ih je odradio svaka mu cast. Uz njegovu dozvolu, postavljam ovde slike i snimke, mozda ce nekome posluziti u buducnosti i sa nekim drugim auspusima. Nije clan foruma ali cu mu poslati link da vidi. Ako nekome bude trebala pomoc, verujem da ce hteti pomoci.