Jump to content

Moto Zajednica

godovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    466
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: godovic

  1. godovic

    NC750X 2016

    Da pratiš iskusne u kafanu ili ?
  2. godovic

    NC750X 2016

    Ovde možeš i noge da optegneš
  3. godovic

    NC750X 2016

    Ja sam porucio centralni sa ovog sajta Posto nije moglo tax free, dao mi popust i besplatan transport iz Atine do Lerina - na samoj granici sa Makedonijom. Mozes ti da organizujes kamp u Grcku, pa dok fino kuliras, namestis i crash bar. Verovatno ni si dovoljno star da znas da se u Grcke kampove radili najveci remonti Yugo, Zastava, Fiat 1300 i tako dalje
  4. godovic

    NC750X 2016

    Ja mislim da ne bi mogao da živim van gradske đungle.. tako ćeš se pretvoriti u robota. Ljudi dolaze kod tebe samo kad imaju problem. Mozda grešim. Osim ako ne ubaciš i ovo u zasebnu sobicu
  5. Mislim da je 100 evra previše za brend koji nema podršku, ažuriranja, pa čak ni relevantne testove ili recenzije. Za vožnju motocikla potrebna je veoma dobra i kvalitetna kamera sa snažnim procesorom koji može ne samo da stabilizuje sliku, nego i da ukroti jako brzo promenu svetla i kontrast slike tj. da ima veliki dinamički opseg od jakog sunca do senke ispod drveća. Dakle, na istoj slici, ako biste mogli da vidite različite boje neba ili oblaka, kao i različite nijanse senke (ne samo crnu fleku), i da u isto vreme možete da pročitate tekst na saobraćajnom znaku, e onda imate lepu kameru. Po meni od GoPro 7 pa nadalje je sasvim dovoljno kao i Osmo Action, insta360 One ili One RS. Ne mora uvek da bude zadnja i najskupa verzija ali ima razlike, primer:
  6. Može neki video? Hvala
  7. godovic

    NC750X 2016

    Dobro ipak je to "Nemačka", kod nas se ima [emoji3]
  8. godovic

    NC750X 2016

    Cena je različita dali je u garantni rok ili ne. Bar tako je skoro u svim servisima u MKD.
  9. Dali znaci da je bolje kupiti C3 pro nego C4 ako je touring u pitanju?
  10. Ja bi da pitam realna poredjenje, imam bas takav model i ne znam dali se dobija nesto vise sa cardo?
  11. Skopje, Saborni Hram
  12. godovic

    NC750X 2016

    Imam jako sličan motowolf, ali ako ga podigneš zaklanja display, ako ga spustiš, kad je volan zaključan skroz na levo - udara frank vrata u njega. NC je baš komplikovan za nosač telefona.
  13. Video is private.. Ne mogu da otvorim video
  14. @N.F.S.Proslo vise od dve godine - kakvi su utisci?
  15. uzmite walkie talkie - neograniceno po broju korisnika , ima i bluetooth
  16. godovic

    NC750X 2016

    Jesi li probao sa kerozinom t.j. petrolejom i četkicom za zube (soft ili medium - najbolje Colgate ) Mislim da znaš da nakon toga treba dobro premazati lanac sa uljem za menjač, pa sutradan utapkaj viška nekom krpom ili papirni ubrus da ne bi bacalo svugde.
  17. Motoexpo Sofija. Izložen novi, beli Transalp. Cena ludnica 10.500 evra. Nisam mogao da poverujem - ta cena je i na zvaničnom sajtu.
  18. Koliko % je bila ušteda?
  19. Ako neko uzima kofere a netrebaju mu torbe neka javi
  20. Preporuceno ulje za Honda NC750XA je semi synthetic semi 10W-30. Ja sam 4 godine koristio samo Repsol Racing Full Synthetic 10W-40, a sada prvi put Silkolene Pro 10W-40. Ulje uzimam direktno od dobavljača. Sa Repsolom dok je motor hladan, ne čuje se udar kad prebacim u prvu ili drugu. Sa Silkolene - stalno se čuje. Za sada, početak sezone, ne mogu da primetim ništa drugo.
  21. Momci da pitam, dali neko ima iskustva sa naručivanjem opreme iz Nemačke u Hotelu? Na primer, idem u Frankfurt na par dana, a pre toga želim da naručim opremu da stigne u hotelu gde ću biti smešten.
  22. godovic

    NC750X 2016

    Ako nekome trebaju koferi i nosaci za NC750x do 2020
  23. LS2 Dart Jacket posle jedne sezone nekako izbledela...
  24. Možda neko ima tačniju informaciju oko visine, i meni je taj podatak zvučao čudno. Izvini, nisam imao namere da budem grub prema tebi, već prema organizatoru:) Prešao sam 900km da bi video kvazi promociju!?! Taj motor zaslužuje više p.s. inače vlasnik je neki Francuz
  25. Ja pišem to što mi je domaćin rekao, da je vlasnik jako nizak i da je motor spušten za 6 cm.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja