-
Broj tema i poruka
466 -
Pridružio se
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: godovic
-
Slažem se da nije tema ali proguglaj i "work earbuds"
- 1051 odgovora
-
- kvalitet asfalta?
- krivine?
-
(i 1 more)
Označeno tagovima:
-
Ali ako je kill na off onda pumpa ne radi samo na kljuc sve dok ne promenis kill switch na on. Bar tako je bilo na mom NCu 2018
-
Imam jedno pitanje u vezi Transalpa, pošto NC750X se nije ponašao vako. Kill switch dugme je na OFF, okrenem ključ, upali se display i čujem zvuk pumpe za gorivo - kada pritisnem kill switch na on, pumpa se ponovo pokreće. Da li je ovo normalno ponašanje? Тakodje evo jednostavan nacin da preuzmete Honda RoadSync Aplikaciju direktno sa stora. Sacuvajte ovaj link - https://apkcombo.com/downloader/#package=com.honda.ms.dm.sab
-
Prema Givi V47 koji sam imao na NCu, vidim da ovaj 65L nije veci.. Zato i ne stanu kacige u 55. Givi je cak 590mm. Kako ste se odlucili za boju dali srebreni ili crni. U princip nevolim nista crno jer se jako usija, ali mi nekako lepshi i "skuplji"
-
Dinari, 150 evra
-
- Osim genuine crash barove i nosače kofera, dali ste lokalno našli nesto zamensko? - Ako neko ima iskustva sa tank torbom neka predloži - koliko košta prvi servis na 1.000km, u Skoplju su tražili 17.000 DINARA!!!!%$#%/)!$#($&/"#&/=)!& Hvala
-
Jel velika razlika izmedju Kineza i originalni?
-
Kod nas cena hiflo je mozda čak i na pola od ostale. Pitanje je bilo dali je moguce da su tako dobri a tako jeftini?
-
Vidim da neko kupuje 7100, i HiFlo? Dali Hiflo su zaista tako dobri za tu cenu?
-
Iskreno i ne jedeš puno, tako da možemo neki ručak [emoji1]
-
Ali kad stigne van EU naplate carinu i PDV?
-
Kljun? Side Wind Deflector Front Windshield For Honda XL750 Transalp 2023 WWW.EBAY.COM FOR: Honda XL750 TRANSALP 2023+. Material: ABS plastic.
-
Malo me misli dali tek tako mozes da kacis na fabricki nosac bez dodatnu potporu?
-
U par kilometara osmeh i zadovoljstvo. Nemogu sad ništa da dodam, osim da sam preokupiran sa prelistavanje oglasa i foruma da nađem povoljno kofere i nosače. Ne znam kako voze ljudi bez "franka" i bez kofere?!?
-
Lepo, a na šta se kači skid plate?
-
Hvala ti! Sa zadovljostvom bi opeglao neku krivinu u tvoje društvo
-
Kada se kocke slože - danas postao vlasnik transalpa, i odstupio moj NC750X. Natankao 16l, i provozao 15km. Prvi utisci upravljiv, jako agilan, trazi šaltanja, digao nekih 103° ?!? jeste gužva petak, 16h ali mi je ovo nešto što me iznenadilo pošto ipak je napolju 14°, a ne 40°. U Makedoniji nema RoadSync na android app storu. Našao sam je, ali sa nekih sumljivih sajtova. Dali je ta - ta aplikacija i kako ste je vi preuzeli. Bacite neku preporuku za crash barove i ostalo... Cene su lude u Hondi.
- 845 odgovora
-
- 12
-
-
-
Momci moj NC je dobio novi vlasnik. Novi vlasnik mi se sad javio da se zahvali, a u pozadini čujem neke trube, neki jazz. Dopao mi se novi lik, i mislim da je NC otišao pravim rukama. Ostajem ovde, pošto se iskreno nadam da ću za nekih desetak godina da se vratim - ako Bog da Novi [emoji1631] je XL750. Nadam se da nije problem da ostanem u ovo lepo društvo. [emoji3590]
-
Ulefon walkie talkie i GPS i komunikacija i sve jedan sa dobar display brightness
-
Zato ja ubacujem silikonske loptice za vlagu ili riža
- 2091 odgovora
-
- 3
-
-
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Ali ipak mozemo da dogouramo od 80% (koji vec imamo u vazduhu) negde do 93% azota, jer je nemoguce tubeless dovesti u vakum stanje. Ne znam, za mene je sve to samo "marketing" ili bacanje novca...
- 2091 odgovora
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
Ima li smisla pumpati gume azotom ako znamo da je 80% običnog vazduha azot?
- 2091 odgovora
-
- dual-sport
- tourensport
-
(i 2 more)
Označeno tagovima:
-
nevalja? Dali je los kvalitet ili?
-
Ja i supruga 150kg, plus kofere, tank torba, frank - mozda 200kg. Sa NC750X provozali smo Italiju od Stelvia do Bari. Ako imas preko 100kg onda uzimi nesto vece.
-
Uvek postoi možnost da promeniš, jedno ili drugo - šalim se ili ne
