-
Broj tema i poruka
1665 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Marko05
-
Watch unnamed | Streamable STREAMABLE.COM Watch "unnamed" on Streamable. Постављене и на другарову фрезу. Ако ништа бар мотор делује 10 пута лепше. Вечерас ћу да сликам како осветљавају па качим.
-
Малопре купио, и брзински уградио. Сијају много боље од обичних. Не стигох да сликам, брзински упалих мотор и угасили да клиња не будим. Сутра ћу. И док проверим да ли сам их лепо наместио. Иначе на H4 исто има то треперење, али то приметим само док мотор стоји, са снопом упереним у зид. Скроз коректна прича, као и оне плаве са вентилатором.
-
И више него коректна прича. Ја ћу сутра да пазарим ове Womax па да се упореди.
-
Сад гледам и снагу тих плавих са вентилатором. Оне су према подацима са сајт чак и слабије, имају 20W а сијају одлично. Ако се сетиш кад сликаш некад увече, окачи слику.
-
@MaxiS Ништа не одустај од тих са вентилатором. Ево ти решење за поклопац: Poklopac fara za LED sijalice - AutoFashion - Auto kozmetika i oprema za automobile AUTOFASHION.RS Cena je za komad. Univerzalni gumeni poklopac za zaštitu fara koristi se kada želite da stavite LED C6 sijalice a standardni poklopac fara je previše blizu samoj sijalici. Poklopac se može... Стављао на бивше Fz6 и Fz1. Сачувао фабричке поклопце. Ови легну можда и боље од фабрике.
-
Ахахахахаха, победа.
-
Малопре ја упоредих. Ауксито су 60W. Дупло слабије. Али да сачекамо слику.
-
Каква је прича? Је су ли фарови са сочивима или без?
-
Ма и ја сам на Нешову препоруку узимао само плаве Аутомакс. Него јуче док сам ишао да видим имају ли их на стању овде код мене, поред њих запазих ове Вомакс. Кажу радници скоро су их добили. Можда узмем на тест па јављам утиске.
-
SIJALICA ZA AUTO LED H4 SET 2KOM 0110234 | Woby Haus Online WWW.WOBYHAUS.CO.RS - Set 2 H4 LED sijalice - Svetlosna snaga: 2200lm - Temperatura svetlosti: 6500K - Snaga: 30W - Aktivno hlađenje - Životni vek: 30000 časova Је ли их ко пробао? Видех их јуче у Вобихаусу. Два комада Х4 су 1,800 динара. Имају и Х7, слична цена.
-
И ја бих можда узимао нешто, са или без хомологације, свеједно. Ако има ко шта да понуди јављајте.
-
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Marko05 je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
Yamaha fz6s WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha fz6s, 2004. godište, Naked, vozilo prešlo 64000 km, Kovin. Cena 3.250 € - Motori - Polovni Automobili И после 2 године држи исту цену, само без бочних кофера. Моја стара фреза на огласима. Делује да и даље сија. Волим кад видим да ми се бивши мотори и даље возе у пуном сјају. -
Сваки мотор који сам до сада купио а био је из увоза био је идентично прљав испод тог декла ланчаника. Што ти кажеш, они то само терају у сервис, евентуално ако се некад сете да оперу мотор.
-
Ено и мој тужник стоји под церадом. Гледајући распоред наредних месец дана, неће скоро на пут. Ако нећеш ти нека се Марина вози.
-
Направљено срање да је*е човека. Направих. Испала пластика из овог лежишта. Срећа сетим се камерице у фиоци. Па полако испод са њом и жичицом натегнем сајлу и отворим. Живео Тему.
-
Ма јок, чује се само да чвакће испод седишта али да изађе нема трика. Пробаћу некако да напрскам ВДом, можда пусти.
-
Екипа, опрах машину и да скинем седиште да посушим, прц, ништа се не дешава. Бравица мртва. Окрећем се, али ништа се не дешава. Како другачије да скинем седишта, што би се рекло, мануелно?
-
Е сад ми криво што навијах за Мах-а.
-
Осећам се као да га ја купујем, живота ми.
-
Кад је пре пола године била презентација на Тари причао је да је промењен само задњи ланчаник, ланац и задња гума, све остало фабрика. Е сад могуће да је у међувремену нешто чачкао. Момак је стварно доктор за оф. Игра се са мотором.
-
Uzicka Republika - Voznja za Marka - Nedelja, 13.07.
Marko05 je odgovorio članu Vaske4s u Akcije Motociklista
Е браћо, испитивање два сведока је трајало од 10:00 до 15:30h. Њих двоје, тужилац и нас 12-13. Адвокати су их струнили, и зарез се пратио. Мислим да су проклињали дан кад су нас препознали и пријавили. Колико сам се ја глупости за тих 5 и по сати наслушао ви не можете да верујете. Невероватно је до којих граница су ти мозгови испрани.- 221 odgovora
-
- 12
-
-
Uzicka Republika - Voznja za Marka - Nedelja, 13.07.
Marko05 je odgovorio članu Vaske4s u Akcije Motociklista
Морам само још једну реченицу чисто да знате са ким имамо посла и са ким делимо ваздух. Сутра кад год кога од њих будете оправдавали како и међу њима има добрих људи, сетите се да је један од њих изјавио ову реченицу. Ја сам, искрено, завршио са било каквим толерисањем њихових свесних глупости и оправдавањем. Образа, срама... памети дефинитивно немају. Нисам веровао да ово ико може да изјави док нисам чуо својим ушима. Чак и данас, после неколико дана прелистам све ово, и тражим ту реченицу да проверим себе да ли грешим, али не, и даље је ту.- 221 odgovora
-
- 15
-
-
-
Uzicka Republika - Voznja za Marka - Nedelja, 13.07.
Marko05 je odgovorio članu Vaske4s u Akcije Motociklista
То се не доводи у питање. Јбг кад ти неко удари на образ и на поштење нема да се мисли. Испитује се још њих десетак, мада ниједан од њих никога не терети појединачно, већ групно, тако да ће трајати још дуго. За то време се спрема документација, а кад се добије званичан папир о ослобођењу онда нападам. Полако и детаљно, за сваки секунд тих седам и кусур дана.
